Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

strona do oceny

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych

tommakefile

strona do oceny

Post12 maja 2014, o 14:09

Proszę o opinię na temat strony, adres i serwer puki co testowy
http://zgd002.businesscatalyst.com/index.html
Awatar użytkownika

Seapage

Re: strona do oceny

Post12 maja 2014, o 14:25

facebook nie widoczny
    nawigacja slidera nie intuicyjna (czytaj. myślałem, że będzie się zmieniało coś w nagłówku, a nie sliderze)
    Jasny dzień logo, jak mi na sliderze nie przeszkadza to na tle strony już mi się nie podoba.
    Napis w nagłówkach słabo widoczny
    Treść czytelna, ale nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjmy
Szukam ci tylko co bym radził poprawić, ale ogólna ocena strony jak najbardziej na +

kamilubosz

Post15 maja 2014, o 15:32

Dokładnie zintegruj stronę z serwisami społecznościowymi. I udzielaj się na tablicach.

bluro

Post5 wrz 2014, o 22:36

jaki jest ogólnie przekaz tej strony? wchodząc zauważyłem dwie mozliwości.
ale cos wiecej ? niestety nie rozumiem przekazu tej strony...

Katarzyna

Post10 wrz 2014, o 14:48

Pierwsze wrażenie - czego ta strona w ogóle dotyczy? Pierwszą myślą skojarzoną z obrazkiem jest jakaś strona Parku Narodowego albo restauracja. W życiu nie pomyślałabym, że to strona poświęcona psom. Logo z wizerunkiem dzika i połączenie napisu o hodowli psów jest bardzo mylące.
Co właściwie było celem powstania strony? Ogólna informacja o hodowli jako jej wizytówka, promocja?
Opis, który powinien wprowadzać użytkownika w tematykę strony jest napisany maluteńkim rozmiarem fontu, a dodatkowo w bardzo nieodpowiednim położeniu - myślałam że to footer i w nim zawarta jest jakaś notka prawna.
Typografia nie jest najlepsza, nie wygląda "tłusto". W artykułach nie wyświetla się poprawnie litera "ł". Jak już stwierdzili poprzednicy, są zbędne spacje przed znakami interpunkcyjnymi, a także parę literówek.
YouTube i G+ nie są jeszcze podlinkowane.
Całkiem podoba mi się tło i bardzo ciekawe rozwiązanie z psią łapą na zakończenie sidebaru.

Saykran

Post4 paź 2014, o 16:04

ja też pomyślałam, że tu chodzi o park narodowy, w dodatku adres jest mylacy

Wróć do Opinie, uwagi i oceny