Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[WP] Wtyczka Contact Form 7 a domena IDN

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

bahuone

[WP] Wtyczka Contact Form 7 a domena IDN

Post15 lut 2015, o 10:29

Witajcie.

No i stało się. Znajomy, któremu tworzę prostą stronkę na WP wykupił domenę IDN. Oczywiście, nie obeszło się bez komplikacji mniejszych lub większy, ale z większością sobie poradziłem. Teraz mam problem, z wtyczką Contact Form 7(https://wordpress.org/plugins/contact-form-7/), która nie chce mi wysłać na adres mailowy z polskimi znakami wiadomości? Wie ktoś jak ugryźć temat?

Dam przykład:

Dobry: kontakt@kwasniewski.pl - to wyśle, bo pojawia się info, że wysłano poprawnie, ale...

Zły: kontakt@kwaśniewski.pl to wyskakuje błąd, że nie udało się wysłać wiadomości.

Da się to jakoś obejść? Mi się już skończyły pomysły.

bahuone

Re: [WP] Wtyczka Contact Form 7 a domena IDN

Post20 lut 2015, o 14:47

Rozwiązałem problem. Temat może iść do kosza, bo nic nie wnosi.

Wróć do Systemy CMS