Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Wordpress+Woocommerce: zbyt duże obciążenie procesora

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

bboymietek

Wordpress+Woocommerce: zbyt duże obciążenie procesora

Post15 mar 2015, o 11:24

Witam i proszę Was o pomoc. Mam wordpressa z woocommerce postawionego na hostingu superhost.pl
Po 2ch dniach od zainstalowania systemu otrzymałem informacje że obciążam znacząco procesor. Na wykresach ok 300 % zużycia mojego dostępnego miejsca, czasem sięga nawet do 800 %. Nie za bardzo wiem co robić, jak się z tym uporać ? Czy trzeba kupić większy hosting, czy możliwe żeby coś było źle w ustawieniach mojego wordpressa ?

SuperHost

Re: Wordpress+Woocommerce: zbyt duże obciążenie procesora

Post17 mar 2015, o 13:29

@bboymietek - zbyt mało szczegółów aby móc dokładniej określić przyczynę i znaleźć szybkie i sensowne rozwiązanie. W WisePanel jest możliwa weryfikacja przyczyn przeciążeń w dziennikach (Administracja -> Dzienniki) co często daje więcej informacji i sugeruje od razu jakie kroki można podjąć. Czasami konieczna jest zmiana parametrów usługi hostingowej na wyższą. Sugerujemy weryfikację w WisePanel i jeśli pojawią się jakieś pytania zapraszamy do kontaktu z nami :)

Wróć do Systemy CMS