Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Szablon ALLEGRO > WyCena

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych

devMarkII

Szablon ALLEGRO > WyCena

Post22 kwie 2015, o 18:12

Cześć. Jestem nowy więc nie wiem czy piszę w dobrym dziale ;) Otóż wykonuje obecnie szablon do aukcji allegro dla firmy handlującej sprzętem elektronicznym. Spośród wielu projektów wybraliśmy wspólnie nadbardziej odpowiadający i zabrałem się za kodowanie, hosting i galerie. Szablon jest interaktywny i w nowoczesnej stylistyce, unikałem wstawiania obrazów. Link do szablonu. Mam już zwalidowaną wersję pod jak wszyscy wiemy bardzo okrojony edytor allegro. Teraz przed wrzuceniem treści aukcji (opis + specyfikacja + zdjęcia) do szablonu (a pozycji jest ok. 35) podpisze umowę o dzieło. Nie jestem do końca pewny jakie wynagrodzenie za moją pracę wpisać. O ile za sam szablon wiem ile policzyć (300-400 zł) to ile za obróbkę treści każdego sprzętu? Potestowałem i wyszło mi że średnio jeden sprzęt może wyjść ok. 30 min. pracy (włączając oczywiście wyszukanie zdjęć które można użyć oraz umieszczenie ich w galerii). Jeśli ktoś ma jakąś konstruktywną sugestję to prosiłbym o podzielenie się wiedzą. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

Piotr Palarz

Ekspert

Ekspert

Re: Szablon ALLEGRO > WyCena

Post22 kwie 2015, o 18:55

Wychodzi, że zajmie Ci to ok 17.5h, więc dwa dni robocze. A ile powinieneś sobie za to życzyć to niestety trudno doradzić. Musisz sam zdecydować jaka kwota Cię satysfakcjonuje.
Obrazek

devMarkII

Re: Szablon ALLEGRO > WyCena

Post23 kwie 2015, o 23:28

Dziękuję za odpowiedż. Wiem ile to wyniesie. chciałem zasięgnąć jedynie opinii osób mających doświadczenie z tym procesem, na ile mniej więcej one wyceniają swoją pracę.

Wróć do Opinie, uwagi i oceny