Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

PHP] Websocket, NodeJS, monitorowanie połączeń.

asp.NET, PHP oraz bazy danych
  • Wiadomości
Offline

polishstyle

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 30 kwie 2015, o 13:02

PHP] Websocket, NodeJS, monitorowanie połączeń.

Post30 kwie 2015, o 13:04

Cześć wszystkim!

Od kilku dni wgryzam w się w dziedzinie websocket. No i wszystko spoko, tylko, wciąż nie mogę znaleźć odpowiedzi na problem jaki posiadam ze swoim zadaniem.

Dla lepszej wyobraźni tego co potrzebuje, zrobiłem prosty diagram. Słaby jestem w tłumaczeniu to myślę, że pomoże. Mianowicie..

Mam server Node JS, do niego połączone są przykładowo dwoje użytkowników, "Player 1", "Player2" za pomocą websocket. Następuje wymiana komunikacja między Node JS a nimi. Mamy też komputer zdalny "PC remote control", i za pomocą implementacji w PHP, łącze się do Node JS, aby mieć podgląd co się dzieje na lini Player1/Player2 - NodeJS, chcę widzieć co tam się dzieje na łączu, taki monitoring, na tym komputerze zdalnym, widzę działania tych playerów, mogę nawet wysyłając komunikat zamknąć komputery Player1/Player2. Implementację NodeJS - Player1/Player2 mam już ogarniętą. Problem tkwi, jak używając framework Laravel, mogę zaimplementować właśnie tą kontrolę, monitoring połączeń na lini NodeJS - Player1/Player2.

Szperałem po necie i niestety ciekawych rozwiązań nie znalazłem, nie mam pomysłu na to. Chętnie posłucham innych kolegów, z doświadczeniem co by tutaj zrobić.

Z góry wielkie dzięki, Czołgiem!

Obrazek

Wróć do Server side

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron