Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Ocena bloga o grach

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych

kazunarii

Ocena bloga o grach

Post15 sty 2015, o 22:48

Cześć,

Postanowiłem założyć bloga o którym zawsze marzyłem i jest poświęcony mojej największej pasji, czyli grom wideo. Chciałbym się zapytać o wasze wrażenia dotyczące wyglądu bloga. Czy trzeba coś zmienić, poprawić, zmodyfikować? Nad czym jeszcze powinienem popracować.

Za wszelkie uwagi będę bardzo wdzięczny.

http://kazunarii.pl

Pozdrawiam.

sebajedrzejczak

Re: Ocena bloga o grach

Post16 cze 2015, o 12:48

Strona graficznie wykonana bardzo dobrze ja bym nic nie zmieniał. Dodatkowo jest responsywna, dlatego bardzo przyjemnie można czytać blog na tablecie lub smartfonie.
Awatar użytkownika

Yasiek

Re: Ocena bloga o grach

Post16 cze 2015, o 14:14

polskie znaki w czcionce i samo dzielenie wyrazow w tekscie strasznie bije w oczy:)
Żadne indie nie jest dla niego straszne.
to jest napisane w 3 osobie podczas gdy reszta jest w pierwszej - zmienilbym to.
Pozrawiam:)
Non progredi est regredi

Wróć do Opinie, uwagi i oceny