Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Ajax - brzydkie adresy URL

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW
Awatar użytkownika

kotecki86

Ajax - brzydkie adresy URL

Post30 lip 2015, o 16:58

Cześć, mam pewną witrynę, na której prowadzę sobie sklep i bloga i postanowiłem, że dodam ją do WhitePress, żeby coś tam zarobić. Witryna przeszła weryfikację, ale okazało się, że nie mogę dodawać tam linków do publikacji, ponieważ technologia Ajax, z której korzysta strona ma w URL-ach "krzaki" i generalnie podobno google tego nie czyta. Przynajmniej tak mi powiedzieli w WhitePress. Czy to prawda?

Moje strony są normalnie poindeksowane przez roboty google, więc o co chodzi? W czym jest problem? Niestety strona postawiona jest na kreatorze stron i nie mam wpływu na zmianę adresu URL :/
Awatar użytkownika

kotecki86

Re: Ajax - brzydkie adresy URL

Post24 lis 2015, o 11:31

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie