Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Prywatne wiadomości

Dyskusje o zmianach, nowościach i propozycjach dotyczących forum

p1tereQ

Prywatne wiadomości

Post24 mar 2010, o 14:36

Zauważyłem bardzo niewygodne rozwiązanie informowania użytkownika o nowej wiadomości.

Otrzymanie nowej prywatnej wiadomości, moim zdaniem przynajmniej, powinno być bardziej widoczne. Czy to poprzez prostą zmianę koloru napisu na odróżniający się od całej listy, czy okienka pop-up, poprzez użycie prostego rozwiązania jQuery etc. Cokolwiek, co poinformuje użytkownika o nowej wiadomości. Powiem szczerze, że ciągłe spoglądanie w to samo miejsce po zalogowaniu nie jest komfortowe.
-
Obrazek
Awatar użytkownika

graphwebdesign

Re: Prywatne wiadomości

Post24 mar 2010, o 14:49

p1tereQ pisze: ciągłe spoglądanie w to samo miejsce po zalogowaniu nie jest komfortowe.

Zgadazam się, to może być kłopotliwe...
Pozdrawiam. Aga
Awatar użytkownika

Tomek

Post24 mar 2010, o 15:02

Skorzystaj z powiadomienia mailowego, u mnie zdaje ono egzamin. W ten sposób nie przegapisz żadnej wiadomości. A co do napisu faktycznie powinien być wyróżniony jakimś odmiennym kolorem, może czerwonym hmm? Uzbierało się trochę poprawek, ale rozumiem Grzegorza , że brakuje czasu. Dopiero co wypuścili nowe kursy, teraz targi, jeszcze obsługa tego wszystkiego na bieżąco. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.
Work for free or for full price. Never for cheap.
Awatar użytkownika

darex

Moderator

Moderator

Post24 mar 2010, o 15:52

Jak byś trochę przeglądnął ustawienia to byś zobaczył. (W załączniku)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

p1tereQ

Post24 mar 2010, o 16:29

darex pisze:Jak byś trochę przeglądnął ustawienia to byś zobaczył. (W załączniku)

Prosiłbym o trochę więcej pokory w stosunku do osób korzystających z forum, w tym przypadku i do mnie.

Skorzystaj z powiadomienia mailowego, u mnie zdaje ono egzamin.

Uciążliwa sprawa, czasami trudno mi się przekopać przez stos emaili.

A co do napisu faktycznie powinien być wyróżniony jakimś odmiennym kolorem

W moim mniemaniu żółty by był akurat.

Uzbierało się trochę poprawek, ale rozumiem Grzegorza , że brakuje czasu.

Nie żebym nie rozumiał, ale skoro postanowił poświęcić się również i forum to powinien być za to forum równie odpowiedzialny, tak samo jak za tworzenie kursów. Przepraszam za zrzędzenie, ale wystarczy odwiedzić i zamieścić krótki komentarz żeby - być. Nie musi być to rozwiązane i nie zawsze musi być, ale dobrze gdyby raz na jakiś czas pojawiła się konkretna odpowiedź. Jeśli administrator nie ma na to czasu, to powinien zadbać o kompetentnego zastępce, prawda? Prowadzenie monologu na forum nie należy do miłych doświadczeń.
-
Obrazek
Awatar użytkownika

grzegorzrog

Team eduweb

Team eduweb

Post6 kwie 2010, o 17:37

Moi Drodzy,

Jestem stałym bywalcem na forum i odwiedzam je codziennie, często obserwuję rozwój dyskusji zanim sam zabiorę głos po to, aby wysłuchać opinii różnych osób. Forum niedawno wystartowało i naturalnie wymaga wielu poprawek. Jednak aby miało to ręce i nogi, wolę pozbierać ich listę a następnie zlecić wykonanie poprawek programiście, aniżeli zawracać komuś głowę na bieżąco. Także możecie być pewni, że forum będzie modyfikowane, zgodnie z Waszymi prośbami. Zapewniam Was również, że uważnie śledzę wszystkie wątki w tym zakresie. To prawda, że ostatnio bardzo dużo się dzieje - ja byłem w zasadzie poza biurem przez 3 tygodnie, w związku z targami oraz premierą pakietu CS5, który szczegółowo poznałem w ramach współpracy z Adobe. Jednak bądźcie pewni, że zawsze znajdzie się czas na to, aby pomóc Wam komunikować się w ramach społeczności:-)

Proszę o odrobinkę cierpliwości i serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

Wideo kursy: http://www.eduweb.pl
Uzyskaj szybką pomoc eksperta: http://www.eduweb.pl/support
Zapraszam na Blog eduweb: http://blog.eduweb.pl
Dołącz do fanów eduweb.pl na Facebook'u oraz Twitterze.

Wróć do Organizacja forum