Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

POMOCY > Export z Sketchup'a lub 3ds > animacja we flashu

Obsługa programu, animacja, AS2, AS3
  • Wiadomości
Offline

strzelec

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 17 sie 2015, o 17:27

POMOCY > Export z Sketchup'a lub 3ds > animacja we flashu

Post17 sie 2015, o 17:29

POMOCY > Export z Sketchup'a lub 3ds > animacja we flashu


Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
Cześć / Witam, :)

Czy wiecie może w jaki najprostszy sposób podjąć się poniżeszego zadania?? Animacja ma dot. wymodelowanego już przeze mnie osiedla mieszkaniowego. Ogromna prośba o pomoc jak to ugryźć. Z góry piszę, że nie znam się na programowaniu w ActionScripcie - może są jakieś proste pluginy żeby to szybko i sprawnie zrobić?? (trafiłem na sketchfab.com - ale tam nie ma możliwości żeby cały 'system' zapisać na dysku... lub tez : http://www.sophie3d.com/)


Interaktywny system internetowy prezentujący wizualizację budynku wraz z infrastrukturą zewnętrzną ipełnym zagospodarowaniem terenu (sitplanem) w postaci animacji flash o rozdzielczości 960x540, 24 ftps(klatki na sekundę). Domyślnie animacja ma pokazywać zapętlony przelot dookoła budynku trwającypomiędzy
18 a 28 sekund oraz mieć możliwość zatrzymania animacji i ręcznego sterowania obrotem w
lewo i prawo. System musi posiadać przyciski do sterowania animacją (start, pauza, ręczny obrt w prawo iręczny obrt w lewo).

Wróć do Flash i ActionScript

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron