Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

problem z symbolem w illustratorze

Photoshop, Lightroom, tworzenie grafiki i edycja zdjęć

Albertyna

problem z symbolem w illustratorze

Post2 gru 2015, o 08:48

Drodzy forumowicze
Mam problem z symbolem, a konkretnie z umieszczeniem go na bryle. Symbolem jest logo, kiedy tworzę z niego symbol i próbuję umieścić go na bryle 3D illustrator tego symbolu nie widzi. Co może być przyczyną?

Albertyna

Re: problem z symbolem w illustratorze

Post2 gru 2015, o 10:42

Doszłam do wniosku, że symbol zakłócają elementy, które są ścieżką z obrysem, czy jest na to jakiś sposób? Ta ścieżka jako samodzielny element może istnieć jako symbol, ale połączenie jej z resztą logo, a konkretnie z tekstem już niewidoczny.

Albertyna

Re: problem z symbolem w illustratorze

Post2 gru 2015, o 13:01

Udało się, to jest niesamowite jeden element się nie zaznaczał kiedy tworzyłam symbol, nie wiem jakim cudem, ale kiedy zaznaczyłam każdy element oddzielnie z shiftem udało się :D

Wróć do Grafika i Fotografia