Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Problem z bibliteką mediów

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

tomaniek

Problem z bibliteką mediów

Post5 gru 2015, o 03:14

Witam,
Po przeniesieniu wordpress z localhost na serwer pojawił się problem z biblioteką mediów.

Problem polega na tym że w bibliotece mediów w zakłądce lista zdjęcia się wyświetlają prawidłowo, mogę dodać je na serwer ale nie mogę załączyć do posta. Wyskakuje komunikat "Wystąpił błąd. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie."

Natomiast w zakładce grid nie wyswietla się nic. Cały czas jest ikonka ładowania.
Nie wiem już jak sobie z tym problemem poradzić. Wszystkie porady jakie znalazłem na forach polskich i zagranicznych nie pomagają.
Począwszy od zmiany atrybutów folderów na serwerze FTP po instalacje rożnych wersji wordpressa.
wp_debug nie wykazuje żadnych błędów.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Wróć do Systemy CMS