Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Ogromny problem z Illustratorem.

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony

Sasi

Ogromny problem z Illustratorem.

Post3 maja 2014, o 20:46

Witam,

Chcą wypróbować sobie Illustratora CC, zainstalowałem go, a tu psikus, albo pojawia się tylko okienko z informacją o wersji testowej, albo też na moment samo okienko programu które znika po chwili, i nic dalej się nie dzieje, klikam kontynuuj wersję testową, i koniec... Najgorsze jest w tym wszystkim to że miałem tak na Windows 8.1, przeszedłem na 7 i instalując na czysty system tylko i wyłącznie ze sterownikami problem jest nadal!
Próbowałem już wszelakich sposobów, od instalacji testowych CC, CS6 po nawet pirackie wersje CC i też CS6 i NIC. Pomoc Adobe sprowadziła się do tego że to nie ich wina i mają mnie zwyczajnie gdzieś... Eh...

Pisałem o tym problemie już na innych forach i nikt nie jest w stanie pomóc, no po prostu koszmar. Powiem że to jedyny program z jakim kiedykolwiek miałem taki dziwny problem, żeby na czysty system nie działał. :O Aha i jeszcze jedno kiedyś potrzebowałem w illustratorze coś do szkoły zrobić, więc użyłem wersji testowej CS6 i wtedy działało wszystko bez problemu.

W ramach pomocy oferuję wdzięczność do końca życia i jeden dzień dłużej. :D
Awatar użytkownika

Czak

Moderator

Moderator

Re: Ogromny problem z Illustratorem.

Post10 gru 2015, o 14:31

Mieliśmy taki problem w agencja whitemoon. Tutaj jednak pomogła pomoc Adobe, jednak ostatecznym rozwiązaniem problemu było przejście na windows 10 i ściągnięcie ponownie najnowszej wersji instalacyjnej Illustratora ze strony Adobe. Mam nadzieję, że u Ciebie problem został już rozwiązany. W agencji internetowej Illustrator to nieodzowne narzędzie pomagające w tworzeniu stron www.

Wróć do Software i narzędzia