Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

adobe photoshop cc -. ubuntu

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony
Awatar użytkownika

s3rnick

adobe photoshop cc -. ubuntu

Post27 gru 2015, o 19:06

Jak w temacie, mam system ubuntu i chcę na nim mieć photoshop cc , pobranie na ubuntu creative cloude desktop jest niemożliwe :D (lub nie wiem jak to zrobić) więc pobrałem na windowsie i przeniosłem na ubuntu próbując odpalić to wine'em , z miernym skutkiem niestety. Więc zainstalowałem desktopową wersje chmurki adobe na windowsie licząc, że po prostu mi pobierze (wersje testową) i ją w magicznie przecudowny sposób zainstaluję winem , jednak chyba i tym razem się zawiodłem ponieważ, naciskam "wypróbuj" i chmurka mi napisalła " instaluję photoshop cc (2015) , (w chwili gdy to piszę jest 4%), pytanie do kogoś kto już ma wykupiony abonament na ten produkt. Czy jeśli kupię będę miał osobny link do pobrania czy również musze przez ich apkę desktopową której nie potrafię zainstalowac na ubuntu :P ? Nie chciałbym płacić 40-50zł mies za teoretyczne korzystanie z photoshopa :D

Wróć do Software i narzędzia