Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Propozycje zmian na stronie oraz w kursach

Sugestie dotyczące serwisu, nowe kursy i usługi
Awatar użytkownika

SebastianZarnowski

Propozycje zmian na stronie oraz w kursach

Post30 lis 2015, o 14:53

Cześć,
zebrałem kilka przemyśleń dotyczących kursów i strony eduweb.pl
Może coś Was zainspiruje ;)

Strona www:
- notatki, które są dodawane do poszczególnych kursów/lekcji mogłyby być dostępne w panelu użytkownika - dzięki temu mógłbym szybko coś sprawdzić
- funkcja autoplay, po zaznaczeniu której automatycznie zostaje odpalona kolejna lekcja z kursu
- przy stronie z widokiem kursu (zakup) mógłby pojawić się data kiedy został opublikowany (miesiąc rok)
w karcie Opis kursu - przebudowa sekcji Dla kogo jest ten kurs?: mogłaby się pojawić tutaj lista powiązanych kursów z zaznaczeniem poziomu danego kursu np. do Photoshopa w tej chwili dostępnych jest 15 kursów, i chciałbym wiedzieć od którego zacząć i jaki jest następny i następny...

Kursy:
- Linki - w takiej formie jak w kursie Projektowanie na iOS są super sprawą (można je łatwo zaimportować do przeglądarki). Ale dodatkowo jeśli link jest do artykułu to warto byłoby ten artykuł zapisać w formie pdf i dołączyć do kursu - często (w starszych kursach) strony przestały już działać.

Jak coś mi przyjdzie do głowy to jeszcze tutaj dodam ;)

Ariegi

Re: Propozycje zmian na stronie oraz w kursach

Post30 lis 2015, o 14:59

Popieram, zwłaszcza to
- przy stronie z widokiem kursu (zakup) mógłby pojawić się data kiedy został opublikowany (miesiąc rok)
Awatar użytkownika

SebastianZarnowski

Post1 gru 2015, o 14:15

Update:
Serwis www:
- zakładka Moje kursy - fajnie jakby była możliwość filtrowania/sortowania zakupionych kursów np. pod względem programów, daty.
- zakładka Moje kursy - wskaźnik, który pokazuje ile lekcji (z ile) oglądnąłem np. Zobaczyłeś 30/72 lekcji lub procentowy udział. To motywowałoby do sprawdzenia wszystkich lekcji :)

rolnik

Post9 mar 2016, o 14:11

Dołączam się do prośby. Data kursu i możliwość filtrowania powinna być wprowadzona jak najszybciej. Przy dużej ilości kursów robi się nieciekawie.

Wróć do Rozwój eduweb.pl