Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Seocopywriting - słowa kluczowe, wyjaśni mi to ktoś?

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

Ana324

Seocopywriting - słowa kluczowe, wyjaśni mi to ktoś?

Post7 kwie 2016, o 14:43

Od jakiegoś czasu zajmuję się pisaniem tekstów i do tej pory wszystko było ok, choć głównie pisałam zwykłe artykuły, bez słów kluczowych. Takie jednak też mi się zdarzały i wydawało mi się, że wiem wszystko, co ważne na ten temat - frazy mają być umieszczone w tekście, odpowiednie nasycenie i w takiej formie, jaka jest podana, poza tym w odpowiednich odstępach. A dzisiaj dowiedziałam się, że popełniam podstawowe błędy jeśli o to chodzi :/ Na niektórych platformach fraza musi być użyta bez rozdzielania znakami interpunkcyjnymi, bo system nie przepuszcza, nawet jeśli brzmi dziwnie, zaś tutaj było podane, że można je rozdzielać, ale moderacja uznała, że popełniam błąd, bo nie robię tego zawsze (wydawało mi się, że nie jest to potrzebne skoro dało się normalnie umieścić frazę).
Powie mi ktoś, jak to jest? I jak umieszczać frazy, które brzmią kulawo, np. stomatolog Warszawa tanio? Zawsze omijam takie zlecenia, zastanawiając się, jak ludzie to piszą. I czemu czasem można stawiać znaki interpunkcyjne we frazach, a czasem nie?? To która metoda jest zgodna z "podstawowymi zasadami seocopywritingu"?

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie