Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

player + tablet + telefon

Sugestie dotyczące serwisu, nowe kursy i usługi

wontroba

player + tablet + telefon

Post31 gru 2015, o 13:16

witam, kupując najnowszy kurs Nowoczesny webdesign, w którym dużo jest mowy o Mobile First ITD planowałem zapoznać się z nim na tablecie lub komórce. Niestety player nie działa ani na tablecie Samsung 8.9 z Androidem, ani na komórce Lumia jakaś tam nowa. Na Lumii trzeba się nagimnastykować, żeby w ogóle się zalogować - nawet po zalogowaniu dalej jest tylko link do logowania rejestracji a nie profilu.

coś można zrobić z tym playerem aby działał na mobilnych ?

pozdrawiam, kursy pierwsza klasa

Mahay

Re: player + tablet + telefon

Post27 mar 2016, o 22:34

Mam ten sam problem. Udało Ci się może go jakoś obejść? W ogóle zauważyłem że oglądanie kursów na urządzeniach mobilnych jest dosyć problematyczne. Zakładam że raczej kwestia przygotowania dedykowanej aplikacji na Andka nie jest tematem który da się ogarnąć w parę dni ;)

Kas

Re: player + tablet + telefon

Post19 kwie 2016, o 11:34

Zgłaszałam już ten problem do obsługi Eduweb. Ponoć pracują nad dedykowaną aplikacją na androida, by można było oglądać kursy z telefonu lub tabletu. Nie mogę się doczekać, gdyż w czasach mobilności urządzeń, brak takiej aplikacji jest naprawdę uciążliwy.

Wróć do Rozwój eduweb.pl