[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4770: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
 Forum eduweb.pl • Wyświetl temat - Kurs Wordpress Własne Pluginu - Lte home slider nie dziala
Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Kurs Wordpress Własne Pluginu - Lte home slider nie dziala

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

dav34

Kurs Wordpress Własne Pluginu - Lte home slider nie dziala

Post24 cze 2016, o 11:59

Witam

Jestem w trakcie przerabiania kursu "wordpress własne pluginy" i problem jest taki, że wszystko jest pięknie, nie ma żadnych błędów ale kiedy naciskam przycisk "dodaj nowy slajd" wybieram jakieś zdjęcie i naciskam "wstaw do wpisu" i nie dzieje się kompletnie nic, nie dodaje mi tego zdjęcia. Próbowałem na localhost i na płatnym serwerze. Kopiowanie całej wtyczki nie daje nic.

Jeśli ktoś potrzebuje kawałek jakiegoś kodu to proszę napisać a wyślę.

Pozdrawiam

dav34

Re: Kurs Wordpress Własne Pluginu - Lte home slider nie dzia

Post24 cze 2016, o 18:20

dav34

Re: Kurs Wordpress Własne Pluginu - Lte home slider nie dzia

Post27 cze 2016, o 15:58

Jednak wszystko działa ale problem polega na tym, że kiedy chcę dodać zdjęcie to otwiera mi się okno pop up, które prawdopodobnie nazywa się w Wordpressie "Media Library" czyli to okienko gdzie wybieramy zdjęcie z: "komputera", "adresu URL", "biblioteka mediów" i wybieram zdjęcie, wciskam "pokaż" i pokazuje mi się nowe okienko gdzie po lewej stronie jest miniaturka zdjęcia, tytuł, tekst alternatywny, etykieta, opis, adres odnośnika, wyrównanie, rozmiar i wczytuję mi się automatycznie tylko tytuł zdjęcia a potrzebuję jeszcze by wczytywał się adres odnośnika(autorowi te dwie rzeczy wczytywały się automatycznie). Nie mam pojęcia co mam zmienić albo chociaż co mam usunąć by nie trzeba było dodawać tego "adresu odnośnika".

Wróć do Systemy CMS