Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Animacja 3D i VFX

Premiere, After Effects, efekty specjalne oraz 3D

roberto992

Animacja 3D i VFX

Post10 gru 2015, o 11:29

Witam wszystkich:)

Chciałbym zacząć naukę Animacji 3d oraz VFX od czego mam zacząć? Jakie programy będą odpowiednie?

Rozumiem że podstawa to After effects jaki program oprócz tego wypadałoby poznać program do 3d (maya czy Cinema4d)?

Chciałem zapisać się w Krakowie do policealnej szkoły filmowej AMA jednak spóźniłem się i muszę czekać do następnego rozpoczęcia semestru a chciałbym jak najszybciej zacząć naukę.

Jeśli ktoś by pomogł byłbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Yasiek

Re: Animacja 3D i VFX

Post31 lip 2016, o 16:10

After to oczywista oczywistosc jako ze kursy na Eduwebie sa do tego boskie (doskonale to jednak za malo powiedziane) to samo z Cinema - ale potrzeba tez wiele teori z 3d, fizyki, matematyki etc :)
Non progredi est regredi

Wróć do Postprodukcja Wideo i 3D