Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jaki pierwszy tablet?

PC, Mac, monitory, tablety, iPody oraz inne zabawki (-:
Awatar użytkownika

Januszek

Re: Jaki pierwszy tablet?

Post29 mar 2016, o 11:31

Temat był na początku o tabletach graficznych, potem przeszedł na tradycyjne tablety. Dodam w takim razie coś od siebie. Polecam tablety marki Lenovo. Są niedrogie, dobrze wykonane i oferują świetne parametry. Aktualnie posiadam tablet Lenovo yoga i nie mogę mu niczego zarzucić. Dodam równiez, że lepiej jest je kupować w większych sprawdzonych sklepach bo nie będziecie mieli potem problemów z realizacją gwarancji.

Ja kupowałem w rtv Euro agd. Dają tam możliwość kupna sprzętu na raty 0%.

idris999

Post1 cze 2016, o 17:35

Chciałbym się dopiąć do niejako prośby autora postu. Chciałbym przesiąść się z myszki na tableta graficznego- takiego małego, bez wyświetlacza. Na pewno, bardziej zaawansowani użytkownicy, mogą coś na ten temat powiedzieć. Zamierzam kupić coś, co na pewno przyśpieszy moją pracę z takimi programami, jak Photoshop czy Illustrator. Więc, moi drodzy, czekam na pomoc z Waszej strony.
Awatar użytkownika

SURface

Post3 lis 2016, o 22:45

yoga niezły, ale google nexus jakoś bardziej mi przypadł do gustu. może dlatego że google ))
Poprzednia

Wróć do Hardware