Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

InDesign CC 2017 - na razie widzę wady, a nie zalety

Illustrator, InDesign, przygotowanie do druku
  • Wiadomości
Offline
Awatar użytkownika

wojtgor

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 20 sty 2013, o 19:31
  • Lokalizacja: Warszawa

InDesign CC 2017 - na razie widzę wady, a nie zalety

Post18 lis 2016, o 19:58

Od kilku dni jestem posiadaczem nowej wersji Indd... wcześniej pracowałem na CS6. No i mam problem z nową wersją, nie wiem jeszcze co ma nowego co podniesie jakość pracy za to już wiem co moim zdaniem jest zepsute.

Mam kłopot z (jak zaznaczę np tekst i przejdę w okno numeryczne potem chce strzałkami zwiększać lub zmniejszać parametry przykładowo "odstęp przed" to często on leci mi po teksie a nie zwiększa odstępu a jak zaznaczę i wpisze z klawiatury to często kasuje mi teks i liczbę wpisuje nie w okienku tylko wraca do ramki tekstowej.

No i czego mi brakuje jak dam "drukuj" to w CS6 mogłem mimo to przewijać dokument i panel ze stronami by sprawdzić którą chce wyeksportować w wersji CC niemożna tego ruszyć wszystko jest na sztywno, w Acrobat podobnie.

W tym momencie zastanawiam się co takiego jest w nowej wersji by płacić co miesiąc abonament. Zakupiłem już kurs techniki zaawansowane i sobie jutro obejrzę, może coś pozytywnego dopatrzę co pozwoli zwiększyć efektywność pracy.

Czy macie podobne spostrzeżenia, a może można to jakoś ustawić, napiszcie proszę.

Z pozdrowieniem wojtgor

Wróć do DTP i Projekty do druku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron