Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Laptop do prostych stron i grafiki

PC, Mac, monitory, tablety, iPody oraz inne zabawki (-:
Awatar użytkownika

Olafek

Laptop do prostych stron i grafiki

Post8 wrz 2016, o 12:40

Witam,

Czy sądzicie, że laptop ASUS R510JX-XX042H (http://kup-najtaniej.pl/prod-laptopy/asus-r510jx-xx042h.html) nadaje się do tworzenie prostych stron na WordPress oraz nieskomplikowanej grafiki? Nie jestem na niego "zafiksowany", więc jak macie inne propozycje to proszę o info?

Dzięki

Diana

Re: Laptop do prostych stron i grafiki

Post24 lis 2016, o 15:34

Odradzam ASUSa. Najgorszy sprzęt na jakim miałam okazję pracować. Kiedyś dobry był DELL, Toshiba i HP. Obecnie wybrałbym HP. Celuj w średnią półkę cenową.

GregG

Post26 sty 2017, o 03:34

Cześć! Chciałbym podpiąć się pod temat i zapytać Was o opinię. Szukam laptopa do niezaawansowanej grafiki (PS, Illustrator) głownie pod WEB. Obecnie jestem na etapie budowania własnego portfolio i początków samodzielnej pracy dlatego też laptop będzie mi potrzebny np. podczas osobistych rozmów z klientami, dodatkowo też do pracy rozrywkowej. W domu mam machinę PC z Windows 7 natomiast dziewczyna posiada MacBooka Air i z całą pewnością muszę przyznać, że chcę kupić wyłącznie coś z OS Xem. Do dyspozycji mam budżet ok 5 tys. zł z hakiem (ewentualnie coś droższego z ratami) - co możecie zaoferować z doświadczenia? Mam pewne własne typy ale chcę posłuchać wpierw Waszych rad.

Pozdro :)
Awatar użytkownika

Piotr Palarz

Ekspert

Ekspert

Post27 sty 2017, o 13:41

@GreG jeśli będziesz pracował przy grafice z zewnętrznym monitorem, to polecam Macbook Pro 13" Retina modele od 2012 do 2015, możesz kupić nawet używany. To świetny sprzęt. Sam takiego eksploatuję już prawie 4 lata. Minusem jest mały ekran, gdybyś chciał pracować bez dodatkowego monitora.
Obrazek

Wróć do Hardware