Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Telefon z 4k - jeśli tak to który?

PC, Mac, monitory, tablety, iPody oraz inne zabawki (-:

wielbicki33

Telefon z 4k - jeśli tak to który?

Post31 mar 2016, o 11:26

Zastanawiam się nad kupnem telefonu z ekranem 4k i możliwością nagrywania z tej rozdzielczości. Który z dostępnych telefonów polecacie?

mothman

Re: Telefon z 4k - jeśli tak to który?

Post18 maja 2016, o 17:04

Weź iPhone 6S. Nagrywałem nim kiedyś vlogi na YouTube. Jakość rewelacyjna.

antyk

Post15 cze 2016, o 16:21

Po co ci iPhone? Te telefony mało kto kupuje, jedynie snoby, które chcą pochwalić się znajomym, bo o nic więcej nie chodzi. Wydajność taka sobie, możliwości też nie odbiegają specjalnie od konkurencji, więc za co tyle płacić?

Gonsior

Post16 cze 2016, o 07:04

A ja nie polecam telefonów firmy Apple. Mają świetny marketing ale jeśli chodzi o wykonanie sprzetu to jest kiepskie i w tej samej cenie albo w o wiele niższej kupisz sobie o wiele lepszej jakości sprzęt.

Jeśli zalezy Ci na dobrej kamerze oraz filmowaniu filmów dobrej jakości z telefonu proponowałbym kupic sobie Huawei P9. Bardzo dobra jakość wykonania i świetny aparat. Obecnie jest w dobrej cenie w sklepie rtv Euro agd. Mają tam wszystkie wersje. Tańszą oraz droższą.

mothman

Post16 cze 2016, o 11:06

antyk pisze:Po co ci iPhone? Te telefony mało kto kupuje, jedynie snoby, które chcą pochwalić się znajomym, bo o nic więcej nie chodzi. Wydajność taka sobie, możliwości też nie odbiegają specjalnie od konkurencji, więc za co tyle płacić?

Do tych snobów, to trzeba było jeszcze dorzucić cyklistów oraz wegan :lol: A tak poważnie iPhone, to smartfon jak każdy inny. Kiedyś był przejawem luksusu i prestiżu, ale nie teraz. Ceny nowego iPhone'a 6 są porównywalne do Sony Xperia Z5 oraz Samsunga Galaxy S6, czyli dwóch najpoważniejszych konkurentów. Nie chce mi się rozpisywać o wadach i zaletach tej marki, bo jest mnóstwo recenzji w necie, więc jak chcesz to znajdziesz. Jednak nie mogę się zgodzić z jednym, że te telefony mało kto kupuje. iPhone'y biją kolejne rekordy popularności na świecie (http://www.businessinsider.com/apple-ip ... ear-2016-4).

Nawet w naszej niezbyt bogatej Polsce iPhone'y są w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych (http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/ ... komorkowy/). Nie to, że jestem jakimś fanbojem iPhone'ów, bo korzystam w domu również z Samsunga oraz Sony, ale takie stygmatyzowanie jest trochę nie na miejscu.

helmund

Post1 lip 2016, o 00:41

Ja korzystam z samsunga Galaxy s7 i telefon rewelacja jak dal mnie.
Awatar użytkownika

tomeknazar

Post18 lip 2016, o 09:27

mothman pisze:
antyk pisze:Po co ci iPhone? Te telefony mało kto kupuje, jedynie snoby, które chcą pochwalić się znajomym, bo o nic więcej nie chodzi. Wydajność taka sobie, możliwości też nie odbiegają specjalnie od konkurencji, więc za co tyle płacić?

Do tych snobów, to trzeba było jeszcze dorzucić cyklistów oraz wegan :lol: A tak poważnie iPhone, to smartfon jak każdy inny. Kiedyś był przejawem luksusu i prestiżu, ale nie teraz. Ceny nowego iPhone'a 6 są porównywalne do Sony Xperia Z5 oraz Samsunga Galaxy S6, czyli dwóch najpoważniejszych konkurentów. Nie chce mi się rozpisywać o wadach i zaletach tej marki, bo jest mnóstwo recenzji w necie, więc jak chcesz to znajdziesz. Jednak nie mogę się zgodzić z jednym, że te telefony mało kto kupuje. iPhone'y biją kolejne rekordy popularności na świecie (http://www.businessinsider.com/apple-ip ... ear-2016-4).

Nawet w naszej niezbyt bogatej Polsce iPhone'y są w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych (http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/ ... komorkowy/). Nie to, że jestem jakimś fanbojem iPhone'ów, bo korzystam w domu również z Samsunga oraz Sony, ale takie stygmatyzowanie jest trochę nie na miejscu.

Chyba śmieszniejszego rankingu w życiu nie widziałem ;) Jeśli 2 miejsce zajmuje Sony M4 Aqua a na 4 miejscu jest dopiero Sony Z5, no to sytuacja jest na prawdę kuriozalna ;) Jeśli ktoś zna choćby M4 Aqua, posiadał jakikolwiek telexon z serii Z od Sony, wie że nawet Z1 bije na głowe M4 Aqua ;)

mothman

Post23 lip 2016, o 20:50

tomeknazar pisze:Jeśli 2 miejsce zajmuje Sony M4 Aqua a na 4 miejscu jest dopiero Sony Z5, no to sytuacja jest na prawdę kuriozalna ;) Jeśli ktoś zna choćby M4 Aqua, posiadał jakikolwiek telexon z serii Z od Sony, wie że nawet Z1 bije na głowe M4 Aqua ;)

Kuriozalna to jest twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem. To nie jest ranking "który telefon lepszy" tylko ranking popularności. Poza tym motywem przewodnim mojego postu jest popularność telefonów, więc jeżeli nawet nie chciało ci się przeczytać objaśnienia na tych stronach, to raczej powinieneś się domyśleć o co chodzi czytając moją wypowiedź, ale jak widać niektórych nawet i takie rzeczy przerastają :shock:

Joka

Post16 lis 2016, o 22:01

Nie wiem czy P9 nie ma 4 k? Jeśli nie ma to od razu mówię, że nie warto w takim razie bo jest genialny. Poczytajcie sobie jednak przed wyborem telefonu artykuł jaki macie na Virgin Mobile - https://virginmobile.pl/klub-virgin-art ... /karta_sim odnośnie rodzajów kart SIM bo czasami można się wpakować szczególnie jak nie macie tych wyłamanych elementów, które były.

Koleszka

Post5 sty 2017, o 00:12

IPhone 6 ma 4k. Kupiłem niedawno w abonamencie w Play. Wprawdzie nie jest to najtańsza opcja ale pewność działania i kompletnego wsparcia technicznego jest nie do przecenienia :)

Wróć do Hardware