Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

CSS

Ciekawe projekty odnalezione w sieci

pETEROV

CSS

Post11 wrz 2012, o 18:46

Hej, mam pytanie odnośnie Kursu HTML & CSS Podstawy i w Praktyce - czy to co tam się nauczę to jest wszystko co mi wystarczy i czy zawarte w nim jest to wszystko co w np. http://www.kurshtml.edu.pl/ ?
Awatar użytkownika

Seapage

Re: CSS

Post15 gru 2012, o 22:40

Już ci mówię :) W tych kursach darmowych ze strony internetowej masz ogólne informacje o danej tematyce jestem pewien, że jak byś miał dużo czasu bez problemu z niej byś się nauczył, lecz na pewno będzie cie kosztowało to wiele nerwów tak jak mnie początkowa nauka z właśnie takich kursów. W kursach od Eduweb dowiesz się na prawdę bardzo dużo ja na podstawie tych kursów stworzyłem szablon do strony [url]slawusiowo.pl[/url] nie potrzebując kursów joomla :D W dodatku te lekcje prowadzi pan Grzesiu, który będzie ci wszystko tłumaczyć bardzo dokładnie :ugeek:. Oprócz tego wykorzystasz swoje umiejętności na trzech przykładach w kursie. Kursy bardzo polecam i naprawdę jak się do nich przyłożysz to będziesz pisać strony z wielką łatwością :) Mam nadzieje, że pomogłem.

muniek

Post30 sty 2013, o 11:02

Zgadza się jeżeli chcesz wgryźć się głębiej w temat CSS wykup sobie bardziej zaawansowany kurs. W kurs html edu pl są informacje na szybko. Korzysta się z niego jeżeli się o czymś zapomni.

____________________________________________________________________________________________________
jerba mate - napar z gór

kajme

Post10 sty 2014, o 18:34

Jak długo zajmuje nauka profesjonalnego cięcia i kodowania do CSS?
Awatar użytkownika

Seapage

Post12 sty 2014, o 01:36

Profesjonalne, profesjonalne? Mi zajęło rok dojść do wprawy szybkiego, bezbłędnego pisania. Jednak każdy ma swój inny czas praktyk do przejścia :)

ewelina70

Post15 sty 2014, o 22:35

Ile zajmuje to kwestia ile masz czasu,aby się uczyć ale rok to takie min.

antonow

Post15 gru 2016, o 14:26

Moim zdaniem teorii mozna nauczyć się szybciej ale sama teoria to nie wszystko. Warto podczas nauki wykonywac zadania praktyczne aby utrwalic teorię i nabyć wprawy w kodowaniu.

domcio

Post9 lut 2017, o 16:04

jak uważacie, rok nauki CSS na filmikach i darmowych kursach w sieci wystarczy żeby móc poprawnie stylować w CSS?

Wróć do Inspiracje