Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Prawo jazdy na kat. B

Dowolne, luźne tematy

xnn

Prawo jazdy na kat. B

Post16 lut 2017, o 10:10

siemka!

czy ktoś z kolegow lub kolezanek zdawał może gdzieś niedawno prawo jazdy? Trudno było? Napiszcie o swoich wrażeniach!

dabur

Re: Prawo jazdy na kat. B

Post16 lut 2017, o 11:52

Ja zdawałem już jakiś czas temu chwilę przed tymi wszystkimi zmianami i nie miałem żadnych trudności. A ty dopiero przed czy może świeżo po? :)

luk25

Post16 lut 2017, o 13:30

proste było tylko trzeba było być na jeździe bardzo skupionym
Awatar użytkownika

Januszek

Post17 lut 2017, o 08:34

Rzeczywiście nie było to jakieś ekstremalnie trudne. Trzeba jedynie podejść rzetelnie do tematu. A więc nie olewać sobie zarówno zasad ruchu drogowego, teorii, krzyżówek, wykładów jak i rzetelnie przygotować się do jazdy. Wyjechanie z placu to połowa sukcesu.
Jeżeli chodzi o testy, to z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepiej jest się uczyć testów online. Jakoś ich forma najbardziej do mnie przemawiała.

Wróć do Hydepark