Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Którą lustrzankę warto kupić?

Photoshop, Lightroom, tworzenie grafiki i edycja zdjęć

jaromir13

Którą lustrzankę warto kupić?

Post8 lut 2016, o 15:10

Waszym zdaniem Forumowicze którą lustrzankę warto kupić? Jeśli nie aparat fotograficzny to który smartphone z super aparatem? Macie może swoje typy? Proszę piszcie!

mothman

Re: Którą lustrzankę warto kupić?

Post11 lut 2016, o 18:22

Samsungi oraz iPhone'y mają dosyć dobre aparaty.
Awatar użytkownika

Olafek

Post20 lut 2016, o 19:03

Nigdy aparat w telefonie nie zastąpi Tobie lustrzanki. Telefon w aparacie jest do pstrykania fotek i wrzucania na insta lub fb. Ja prywatnie używam telefonu samsung s6 edge. Ma on super aparat. Z racji, że częto zmieniam telefony to mam porównanie. Wcześniej miałem iphone 5s. Samsung bije go na głowę :) Jednak mimo, że aparat w Samsungu jest super to i tak jest gorszy niż w mojej lustrzance.

izza

Post18 kwie 2016, o 10:22

Lustrzanki ich era powoli się kończy, dobra cyfrówka zrobi zdecydowanie lepsze zdjęcia w rękach amatora lub pół-profesjonalisty.
Znam klika osób które posiadają lustrzanki i miałam okazje oglądać ich prace - no cóż to nie profesjonaliści, mając do dyspozycji dobrą cyfrówkę przy automatycznych ustawieniach osiągnęliby lepszy efekt.
Ciekawostka jeżeli chodzi o smartphone: Kalendarz Dżentelmeni 2016 - jest zrobiony aparatem w telefonie Sony.

drozdobyx

Post21 kwie 2016, o 14:18

CANON EOS 7D , jest bardzo drogi ale świetny

maciek233

Post18 paź 2016, o 11:47

Zdecydowanie Canon

Diana

Post24 lis 2016, o 15:35

Zdecydowanie Nikon. Ale pytanie czy potrzebna jest lustrzanka. Ja mam aparat za 800 zł i tez robi rewelacyjne foto jak dla amatora.

Meneal

Post6 mar 2017, o 10:11

Mam znajomego który pracuje jako fotograf ślubny częstochowa i ostatnio właśnie rozmawiałem z nim na temat lustrzanek. Oczywiście lustrzanka będzie robić zdjęcia lepsze niż każdy iphone albo samsung. Dla osób początkujących polecam Nikony z serii D. Też własnie zastanawiam się nad zakupem nowego sprzętu i po czytaniu recenzji oraz testów wybieram własnie Nikon , tylko jeszcze muszę doprecyzować model. Musisz tylko napisać jaki masz budżet na zakup nowego sprzętu. Ja planuję wydać do 3500 zł. W tym tygodniu będę zamawiał więc potem poinformuję co wybrałem.

antonow

Post14 mar 2017, o 17:02

Mówicie fotografia cyfrowa a to drogie hobby?

Wróć do Grafika i Fotografia