Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Metody doskonalenia umiejętności

Forum dla osób rozpoczynających przygodę z webdesignem

przemo7

Metody doskonalenia umiejętności

Post10 wrz 2016, o 21:40

Witam
To mój pierwszy temat na tym forum, chociaż przerobiłem już kilka kursów z eduweb (html, ps). Jestem pełen podziwu dla koderów i grafików którzy idąc drogą przez siebie wyznaczoną osiągneli sukces w branży i mogą powiedzieć "Moja praca jest Moją pasją". Mam pytanie do bardziej doświadczonych ludzi z branży: jak zmienić kurs z "projektów do szuflady" na "projekty dla ludzi" biorąc pod uwagę ogromną konkurencję, wymagania technologiczne jak RWD, CMS itp, obowiązki męża i ojca, pracę na etacie?
Z góry dziękuję za sugestie i pozdrawiam całe forum :D

Skirt

Re: Metody doskonalenia umiejętności

Post3 paź 2016, o 19:43

Szkoda że przez tak długi czas nikt nie odpowiada

kasiaradymno

Post4 paź 2016, o 10:13

Witam sam już sobie odpowiedziałeś. kto robi to z pasją trafia do ludzi

smartkursyszkolenia

Post6 paź 2016, o 12:37

Witaj, to nie tak jak piszesz. Po prostu musisz tworzyć strony dla ludzi. Jak masz jakieś podstawy to obniż ceny do minimum aby zapełniać powoli portfolio. Zacznij od portali ze zleceniami dla takich osób jak ty. 2-3 lata i będziesz robił dobrej jakości strony. Każdy z nasz kiedyś zaczynał.

przemo7

Post19 paź 2016, o 17:52

Dzięki za podpowiedzi :) Po napisaniu mojego ostatniego pytania na forum pojechałem do Francji do pracy...zbiory jabłek :mrgreen: Teraz wróciłem. Nie mam zamiaru co roku dorabiać na jabłkach, a więc od nowa biorę się do pracy nad doskonaleniem kodowania ;)

przemo7

Post22 paź 2016, o 09:50

Co myślicie o projektowaniu motywów WordPress na takie portale jak themeforest.net :?:

antonow

Post20 mar 2017, o 11:00

Doskonalenie kodowania - też mnie to czeka. Chętnie będę sledził ten temat.

Wróć do Początkujący Webmaster