Forum eduweb.pl • Wyświetl temat - Kurs WooCommerce - Sklep w WordPress
Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Kurs WooCommerce - Sklep w WordPress

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

alex10

Kurs WooCommerce - Sklep w WordPress

Post5 kwie 2017, o 21:19

Na stronie głównej w motywie clothing jaki został stworzony na potrzeby kursu wyświetlają się wszystkie produkty. Chcę samodzielnie wyświetlać własne boxy z np. Kategorie produktu lub polecane produkty, najlepiej sprzedawane itp. Idelanie nadaje się do tego wtyczka Homepage control, ale po jej zainstalowaniu w ustawieniach personalizacja na stronie głównej wyświetla mi komunikat:
Homepage Control
No homepage components found. Please contact your theme author to make your theme compatible with Homepage Control or see this guide for details on how to do this yourself.

Gdzie mogę edytować wyświetlanie się zawartości strony głównej sklepu? Edytuję stronę sklepu, która jest ustawiona jako główna, ale nanoszone zmiany nie wyświetlają nic na tej stronie,
proszę o pomoc
Awatar użytkownika

Piotr Palarz

Ekspert

Ekspert

Re: Kurs WooCommerce - Sklep w WordPress

Post10 kwie 2017, o 14:34

Trzeba dodać w takim razie taki kod jak piszą w tym guide:
Kod: Zaznacz cały
https://docs.woocommerce.com/document/make-your-theme-compatible-with-homepage-control/
do templatki strony głównej.
Obrazek

Wróć do Systemy CMS