Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Zmiany na stronie

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

mik

Zmiany na stronie

Post26 kwie 2017, o 10:36

Witam, zleciłem agencji seo pozycjonowanie mojej strony, narazie oferują podpisanie umowy na rok, bo dopiero po tym czasie podobno widac efekty, no zgoda. Ale ja to pozycjonowanie rozumiem tak ze to co aktualnie mam na stronie wywinduje w góre w wynikach wyszukiwania, a tymczasem oni prawie wszystko na stronie chcą zmieniać. To już wtedy nie będzie pozycjonowanie mojej strony tylko calkiem innej a nie tak to sobie wyobrażałem. Czy oni mnie robia w balona czy to jest standardowe działanie że zanim sie podejma pozycjonowania przerabiają strone na wszystkie możliwe sposoby?

SupremumSEO

Re: Zmiany na stronie

Post26 kwie 2017, o 16:22

Widocznie strona wymaga zmian. Proces optymalizacji, czyli przygotowania witryny od strony technicznej i merytorycznej bardzo często poprzedza pozycjonowanie. Prawdopodobnie zmiany będą dotyczyły linkowania wewnętrznego i zewnętrznego, modyfikacji metatagów, podrasowania tekstów pod kątem słów kluczowych. Zmiany powinny być wprowadzane również dlatego, że systematyczne aktualizacje są cenione przez algorytmy Google i przyczyniają się do wzrostu pozycji strony. Warto więc zaufać agencji i wprowadzić reformy, jakie sugeruje.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl
Obrazek
Awatar użytkownika

walterwhite

Post27 kwie 2017, o 08:32

moja stronka też przeszła rewolucje chociaż sceptyczny do tego byłem ale na dobre jej to wyszło bo po kilku miesiącach zaczęła się piąć w góre; jak znajdziesz sensowną firme to przewaznie wiedza co robią
yeah science.

waleri8

Post27 kwie 2017, o 11:27

To normalka, muszą zoptymalizować stronę, żeby ją skutecznie pozycjonować. Zmiana treści to standard. Życzę powodzenia :)

puszczyk

Post27 kwie 2017, o 14:51

noo tylko skad przed podpisaniem umowy wiedziec że to sensowna firma…?
Awatar użytkownika

walterwhite

Post28 kwie 2017, o 09:13

bardzo prosto, zobacz kto sie wyświetla wysoko w googlach, skoro siebie potrafia wypozycjonować to tobie też powinny pomóc
yeah science.

SupremumSEO

Post28 kwie 2017, o 15:20

Nie zawsze. Znacie przysłowie “szewc w dziurawych butach chodzi”? ;) Może się też zdarzyć, że firma koncentruje się na pozycjonowaniu własnej witryny kosztem zleceń. Są ważniejsze czynniki, na które trzeba zwrócić uwagę. Przede wszystkim sprawdzić, jakimi technikami posługuje się agencja, w jaki sposób rozlicza się z klientem, jak często raportuje mu przebieg swoich działań. Najlepiej oczywiście świadczą o firmie dotychczas przeprowadzone przez nią kampanie, dlatego idealnie skontaktować się z kimś, kto już korzystał z jej usług.
Obrazek

mik

Post2 maja 2017, o 15:24

No dobra, to niech pozmieniają i działaja bo narazie to mi tylko działaja na nerwy bo nie mogą podobno ruszyć bez tych zmian a ja nie chciałem podpisywać umowy póki sie nie upewnię że grają fair. A jaki sposob rozliczenia jest własciwy? bo nawet nie wiem że są różne

SupremumSEO

Post4 maja 2017, o 08:47

Można spotkać model abonamentowy albo tak zwane rozliczenie od efektu. Chociaż to drugie prezentowane bywa jako bardziej atrakcyjne i opłacalne, w rzeczywistości często wiąże się ze stosowaniem przez agencję wątpliwych metod. Powodują, że strona osiąga wysokie pozycje szybko, ale na krótko albo na hasła w ogóle niezwiązane z jej działalnością i niepowodujące zwiększonego ruchu na stronie. Takiej współpracy lepiej się wystrzegać.
Obrazek

mik

Post4 maja 2017, o 15:40

Jednym słowem spamują a nie pozycjonują? Spoko, prześwietle ich teraz szczegółowo bo wiem o co pytać, dzięki za pomoc

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie