Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

ERP do wsparica usłulgi i produkcji

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony

malinap

ERP do wsparica usłulgi i produkcji

Post29 lis 2015, o 18:24

Jaki system erp sprawdzi się waszym zdaniem (najlepiej potwierdzone aby to było doświadczeniem) do obsługi firm, usług i produkcji. Zależałoby nam na tym, aby soft obsługiwał zamówienie, czuwał nad poszczególnymi etapami jego realizacji. Zdarza się teraz że zawalamy jakieś terminy ze względu na problemy z komunikacją.

xnn

Re: ERP do wsparica usłulgi i produkcji

Post30 lis 2015, o 12:46

Jest kilka dobrych, elastycznych softów do tego typu celów, ale na początku przetestowałbym Symfonia lub Enova 365.
Tak jak wspomniałem wyżej, są elastyczne i można je skonfigurować w taki sposób, aby dostosować je niemal indywidualnie do potrzeb przedsiębiorstwa.
Tutaj: http://www.tradiss.pl/ możesz pobrać wersje testowe jak coś. Bez przeklikania, sprawdzenia trudno podjąć decyzję.

Paulina

Re: ERP do wsparica usłulgi i produkcji

Post30 maja 2017, o 14:02

Ze swojego doświadczenia polecam system Modus ERP. Można go fajnie skonfigurować pod różne modele produkcji, obsługuje zamówienia zarówno sprzedaży jak i zakupu, gospodarkę magazynową oraz finanse (faktury zakupu, sprzedaży, rejestry vat). Małym minusem może być brak własnej księgowości ale ja i tak mam księgowość zewnętrzną. Modus eksportuje dane potrzebne księgowej do pliku który księgowa importuje sobie w Symfonii (jest też możliwość eksportu do innych programów księgowych). Dla mnie księgowość nie miała znaczenia a za to zależało mi głównie na funkcjonalnościach związanych z produkcją, jej rejestracją na hali i rozliczaniem pracowników produkcyjnych.

Wróć do Software i narzędzia