Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Gdzie kupić sprzęt komputerowy na raty

PC, Mac, monitory, tablety, iPody oraz inne zabawki (-:

Gonsior

Gdzie kupić sprzęt komputerowy na raty

Post29 cze 2016, o 12:20

Konkretnie laptop i monitor. Widziałem,ze taka opcja jest na allegro ale sam wolałbym kupić jednak w sklepie. Pytałem się w jednym i raty są ale z ubezpieczeniem .czy jest jakiś sklep, który tego nie wymaga?

xnn

Re: Gdzie kupić sprzęt komputerowy na raty

Post29 cze 2016, o 14:37

Dopytaj sie w rtv Euro agd. Kupowałem tam laptopa kilka miesięcy temu na raty. Jeśli nic się nie zmieniło to nadal są tam raty 0% bez żadnych dodatkowych warunków. Nie musiałem kupować żadnego ubezpieczenia. Ceny raczej niskie chociaż i tak najlepiej jest sobie wszystko porównać w porównywarkach cenowych. Plusem jest możilwość zamowienia sobie za darmo sprzętu do sklepu stacjonarnego ze sklepu internetowego i obejrzenia go przed zakupem jeśli nie mają na wystawce rzczy, która Cię interesuje.
Awatar użytkownika

Vorel

Post2 lip 2016, o 11:09

ja sprzęt komputerowy kupuje zawsze w sklepie X-kom. Nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu jeśli chodzi o naprawy gwarancyjne itd. Polecam
Awatar użytkownika

tomeknazar

Post18 lip 2016, o 09:24

W którym sklepie jest to przymusowe ubezpieczenie ? Jestem ciekaw, ponieważ ja kupowałem w kilkunastu sklepach i po czepianiu się z mojej strony o to, sytuacja została rozwiązana na moją korzyść - czyli opuścili mi ubezpieczenie, rzekomo wymagane ;)
Awatar użytkownika

SURface

Post3 lis 2016, o 22:46

spróbuj media markt

nerpai

Post20 lip 2017, o 12:36

Jeśli chodzi o różnego rodzaju ubezpieczenia tutaj macie ich porównywarkę: https://rankomat.pl/
Moim zdaniem zawsze warto skorzystać z czegoś takiego :)

Wróć do Hardware