Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Z czego uczyć się pozycjonowania?

Optymalizacja, Pozycjonowanie, AdWords, AdSense, marketing WWW

kamillos

Z czego uczyć się pozycjonowania?

Post20 lut 2017, o 15:42

czesc. jestem na 3 roku studiów i podczas różnych zajęć dużo mówi się o marketingu internetowym. Jestem tym bardzo zainteresowany, również optymalizacją, pozycjonowaniem. Jak wiadomo, żeby po studiach dostać się do pracy trzeba mieć jakąś wiedzę, z tej dziedziny. Dlatego chcę zapytać o przydatne strony, książki, które uważacie za wartościowe i godne uwagi?

polomanolo

Re: Z czego uczyć się pozycjonowania?

Post21 lut 2017, o 11:43

Wiedza, wiedzą ale też trzeba umieć ją wykorzystać w praktyce. Myślę, że dobrą opcją są tematyczne fora internetowe. Siedzą tam ludzie, którzy się przeważnie na tym znają i dzielą swoim doświadczeniem. Na fejsie znajdziesz też całą listę profili o marketingu. Możesz poszukać szkoleń, czy webinarów, znajdziesz darmowe oraz płatne. Dla chcącego nic trudnego, tylko trzeba trochę poszukać.

SupremumSEO

Post22 lut 2017, o 14:17

Witaj! Co powiesz na dawkę wiedzy, którą możesz od razu sprawdzić w praktyce? Nasza firma prowadzi program stażowy w zakresie SEO/SEM, podczas którego poznasz najważniejsze zagadnienia z tej dziedziny. Poza wiedzą będziesz mógł pochwalić się w swoim CV odbytym stażem, który będzie Twoim atutem w przyszłej karierze zawodowej. Czego się u nas nauczysz? Wprowadzimy Cię w zagadnienia promocji stron internetowych w wyszukiwarce i na portalach społecznościowych (Facebook, Google+). Dowiesz się na czym polega kampania linków sponsorowanych oraz poznasz zasady prowadzenia kampanii reklamowych w internecie. A jeśli zechcesz, to nawet więcej :)
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl
Obrazek

kamillos

Post23 lut 2017, o 12:06

staż też dobra opcja myślałem o tym i nawet szukałem ofert. Tylko większość wymagała codziennej obecności, a ja jeszcze studiuję. Skąd jesteście?

SupremumSEO

Post24 lut 2017, o 09:46

Nasza firma znajduje się w Krakowie, prowadzimy rekrutację cały rok, można więc aplikować do nas w dowolnym momencie. Jeśli chodzi o dyspozycyjność, wymagamy, aby było to co najmniej 20 godzin w tygodniu. Z naszego doświadczenia wiemy, że z powodzeniem można to pogodzić ze studiami :) Więcej o ofercie przeczytasz na naszej stronie w zakładce “Program stażowy”. Zapraszamy!
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl
Obrazek

kamillos

Post27 lut 2017, o 11:36

Ok, dzieki za info. Poczekam na mój nowy plan na uczelni. Nowy semestr już prawie a my dalej nic nie wiemy jak zawsze :D Wtedy zobaczę czy będzie możliwe wygospodarowanie takiego czasu.

Coffee

Post2 sie 2017, o 13:50

Ja ostatnio natrafiłam na kurs od Lexy (prowadzi bloga o SEO i pozycjonowaniu https://www.lexy.com.pl/blog/) - wyświetliła mi się jej reklama na fb. Może też warto się tym zainteresować.

Wróć do Promocja i Pozycjonowanie