Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Laptop do nauki programowania/tworzenia stron i do pracy

PC, Mac, monitory, tablety, iPody oraz inne zabawki (-:

kamlot

Laptop do nauki programowania/tworzenia stron i do pracy

Post20 lut 2017, o 18:43

Witam serdecznie,

Od zawsze marzyłem, aby zacząć uczyć się tworzenia stron i aplikacji webowych. Udało mi się sprzedać starego pc'ta i starą konsolę trochę dołożyłem i zebrała się kwota 4000,- zł. I w tym momencie stoję przed dylematem jakiego laptopa wybrać. Nie do końca orientuję się jakie moce obliczeniowe itp są potrzebne do programów niezbędnych do programowania webowego. Być może znajduje się tutaj na forum jakiś znawca sprzętu itp który mógłby mi doradzić jakiś model? Chciałbym móc wykorzystać laptopa również w pracy, także fajnie jakby był solidnie wykonany i mobilny (13.3-14.1cala). Myślałem dużo nad Dell Vostro 5468 mieści się w cenie, co prawda nic by nie zostało na kursy ale to najwyżej kupowałbym pojedynczo. Vostro niestety ma matryce HD i tu pytanie również do ekspertów czy to nie za mało? W pracy i tak podłączałbym do zewnętrznego monitora, w domu (gdzie bym się uczył) póki co takiej możliwości bym nie miał, więc opierałbym się na ekranie laptopa.
Jeśli nie macie wiedzy o konkretnych modelach to chociaż podajcie jakieś minimalne podzespoły (oczywiście Waszym zdaniem) np. procek minimum i3/i5 ile ramu itp.
Z góry bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam,
Mateusz

Gajwer

Re: Laptop do nauki programowania/tworzenia stron i do pracy

Post14 mar 2017, o 01:45

Witam,

Szukasz pomocy z wyborem laptopa? Tutaj masz aktualne zestawienie laptopów:
https://forum.techlords.pl/viewtopic.php?f=4&t=5

FxJerzy

Re: Laptop do nauki programowania/tworzenia stron i do pracy

Post17 sie 2017, o 23:27

Witam, chciałbym zaprosić serdecznie wszystkich entuzjastów laptopów