Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Studia podyplomowe po zarządzaniu

Dowolne, luźne tematy

and24

Studia podyplomowe po zarządzaniu

Post18 lip 2017, o 06:53

Chodzi o znajomą która skończyła zarządzanie i zastanawiam się teraz na co pójść dalej. Najlepiej jakieś kierunki które zwiększą wymiernie szanse na rynku pracy. Na co byście proponowali pójść aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?
Awatar użytkownika

Januszek

Re: Studia podyplomowe po zarządzaniu

Post19 lip 2017, o 06:48

Najlepiej jakieś kierunki związane z branżą IT. Mam tutaj przede wszystkim na myśli zarówno kierunki webmasterskie, związane z reklamą internetową, obsługą sklepów internetowych i generalnie portali (wg przewidywań ta branża będzie rosła w tempie kilkunastu procent rocznie).
Dlatego większość kierunków związanych z programowaniem, bezpieczeństwem, zarządzaniem w IT, e-marketingiem to bezpieczna i potencjalnie dochodowa opcja. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: http://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-podyplomowe
Awatar użytkownika

boockerdevitt35

Post20 wrz 2017, o 14:50

Ja zawsze pytam w takich sprawach znajomych... Mi się wydaje, że to może być naprawdę bardzo, bardzo dobra opcja :)

amimah

Post21 maja 2018, o 00:22

A co powiesz na ofertę tej oto uczelni: ZPSB.PL ? Moim zdaniem nie jest to raczej głupi pomysł, prawda?

Asija30

Post22 maja 2018, o 15:04

Myślę, że warto inwestować w swoją wiedzę.

___

cyklinowanie bydgoszcz opinie

illonka

Post24 wrz 2018, o 14:11

a może zarządzanie prawem medycznym ? Sama wybieram się na ten kierunek od pazdziernika i wiem, ze specjaliści z tego zakresu są bardzo cenni na rynku pracy :) Ja będę studiować na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie http://mum.edu.pl/. Szkoła cieszy się dobrą opinią, mają rozsądne czesne i dogodną lokalizację.

Wróć do Hydepark