Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Problem z biblioteką mediów w WordPress

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

s16

Problem z biblioteką mediów w WordPress

Post6 mar 2017, o 11:11

Witam.
Mam bardzo uciążliwy problem z biblioteką mediów w WordPress.
Napisałem własny motyw dla w/w CMS. Po zainstalowaniu tego motywu nie działa mi biblioteka mediów tzn. wchodząc w bibliotekę mediów widzę loader, który chyba nie ma zamiaru nigdy znikąć.

Dodam, że mam zainstalowanego WP: 4.5.1, przy pozostałych szablonach biblioteka mediów działa.

Tamten

Re: Problem z biblioteką mediów w WordPress

Post6 mar 2017, o 14:19

Zapewne coś jest nie tak z szablonem wobec tego, ale raczej nikt nie pomoże jak nie podasz więcej info, np czy są jakieś błędy w konsoli jak otwierasz bibliotekę mediów, etc....

s16

Post6 mar 2017, o 14:50

W konsoli nic nie było. W logach serwera znalazłem jakiś wpis odnośnie admin-ajax.php [plik w wp-admin], nic więcej o nim nie powiem ponieważ nie mam w tej chwili dostępu do serwera.

PawelPracki

Post20 wrz 2017, o 22:18

Witam, postanowiłem podpiąć się pod temat by nie zakładać nowego, ponieważ mam mniej więcej podobny problem. Po wykonaniu własnego szablonu, napotkałem na problem z dodawaniem grafiki do biblioteki mediów. Wszystko było w porządku do czasu, kiedy zainstalowałem wtyczkę Logo Carousel (problem dotyczy innych wtyczek tego typu). W momencie gdy chcę dodać logo pokazuje mi się HTMLowy ekran dodawania mediów. Po wybraniu grafiki i kliknięciu "dodaj" przycisk zdaje się martwy i w ogóle nie reaguje. Dodam, że przy dodawaniu grafiki w stronach czy postach ekran dodawania mediów jest "standardowy" i wszystko działa jak trzeba. Czy napotkał ktoś taki problem? Pozdrawiam.

Wróć do Systemy CMS