Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Idealne krzesło to...

Dowolne, luźne tematy

Sunsin

Idealne krzesło to...

Post3 paź 2017, o 13:19

Kto siedzi po 8 godzin przed komputerem, wie, że dobre krzesło naprawdę robi ogromną różnicę i do takich osób pytanie jakie modele krzeseł używacie? Tutaj w sumie jest ogromne centrum w którym modeli jest cały ogrom, ale chodzi o to, żeby ktoś doradził, który konkretny model będzie odpowiedni do pracy przed komputerem i dlaczego?

opota

Re: Idealne krzesło to...

Post19 maja 2018, o 14:46

Znam ten problem - zdarza mi sie w domu siedzieć długo przy kompie i kończyć jakieś zlecenia. Wydawało mi się, że obejdzie się jakiegoś porządnego krzesła, ale po kilku dniach kręgosłup dał o sobie znać. Dlatego zrezygnowałam z półśrodków i kupiłam porządne krzesło do biurka, w tym sklepie - https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE/fotele_gabinetowe. Co do wyboru to miałam ułatwione zadanie, bo w pracy mam fotel właśnie też kupiony z tego sklepu, bardzo wygodny z możliwością regulacji i wysokości siedzenia i odchylenia oparcia i po prostu kupiłam sobie taki sam (tylko w innej kolorystce).

Grejsi

Post24 maja 2018, o 12:57

Polecam meble designerskie w Onemarket.pl

Werka33

Post28 maja 2018, o 14:24

Ja dodatkowo dokupiłam sobie matę do krzesła. Ma opcje masażu, z której często korzystam.

_____

nasz-szczecin.pl

Wróć do Hydepark