Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Najbardziej opłacalny język programowania

Dowolne, luźne tematy

Cleyton

Najbardziej opłacalny język programowania

Post22 lut 2016, o 10:04

Witam, od jakiegoś czasu szperam w internecie na temat języków programowania, zapotrzebowania na pracę oraz zarobkach w tej dziedzinie, odczuwam niedosyt, ponieważ nie mogę odnaleźć jednoznacznej opinii, zapewne jest tutaj wiele osób, które mają na ten temat jakieś pojęcie, i co ważniejsze na pewno jest tutaj duża rozpiętość profesji.
Rozumiem, że praca z "przymusu" nie zawsze jest przyjemna, ale przyjemna praca nie zawsze pozwoli mi wykarmić najbliższych w przyszłości, a nóż widelec praca z przymusu mi się spodoba :P, innymi słowy zarobki to rzecz, która motywuje mnie bardziej od poczucia przyjemnie spełnionego obowiązku, mam zapał do nauki, tylko szybko się gubię, wybór jest po prostu za duży, myślałem nad programowaniem w HTML, CSS i PHP, ale to odstawię na profesję mniej dla mnie istotną, słyszałem, że programiści JAVA dobrze stoją, czy ktoś może bardziej wypowiedzieć się na ten temat, w jakim języku wy programujecie, ile zajęło wam dojście do stopnia, w którym się aktualnie znajdujecie?

mothman

Re: Najbardziej opłacalny język programowania

Post25 lut 2016, o 20:32

Znam HTML, Javascript, PHP, C++, a obecnie uczę się JAVA, właśnie ze względu na wyższe zarobi. Wystarczy sobie tylko porównać wynagrodzenia i zaraz jest motywacja, aby zmienić specjalizację :D

Cleyton

Post27 lut 2016, o 21:44

Czy według ciebie ten język jest przyjemny? znam CSS, HTML do tego wordpressa, joomle, mysql tego zestawu chciałbym używać do zabawy w wolnych chwilach, również zastanawiałem się nad JAVA, ale słyszałem kiepskie opinie, na co według ciebie warto być przygotowanym?

Minish

Post27 mar 2017, o 11:41

Najbardziej opłacalne są java i c#.

madzinaa

Post12 kwie 2017, o 12:53

Waszym zdaniem java jest trudnym językiem programowania? Czy osoba radząca sobie z CSS i HTML nie będzie miała problemów z java?

Boostbu

Post30 maja 2017, o 11:17

Będzie miała, bo to zupełnie coś innego. HTML i CSS to języki opisowe, java to programowanie pełną gębą.
Awatar użytkownika

rodik

Post3 paź 2017, o 19:28

Wszystko zależy od danej chwili.

marianleski86

Post7 paź 2017, o 06:20

W mojej ocenie patrząc po kolegach z pracy dalej PHP jest potrzebny i jest z tym językiem sporo zleceń i zapotrzebowania.

ignacyy91

Post14 paź 2017, o 11:26

Myślę, że warto uczyć się Javy - to jeden z popularniejszych obecnie języków. Zacząłbym jednak od Pythona - jest prostszy do opanowania. Warto też nauczyć się PHP i Javascript. Podstawy programowania najłatwiej chyba opanować przy pomocy kursów online, łączących teorię z praktyką, jak Kodologia - są dość dobrze przygotowane.

GrzywaVW

Post21 paź 2017, o 19:57

Java chyba jest najbardziej uniwersalna :)
Następna

Wróć do Hydepark