Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

TV na tablecie - da się oglądać?

Dowolne, luźne tematy

Szefayesha2367

Re: TV na tablecie - da się oglądać?

Post9 kwie 2014, o 18:09

NAJTAYLOR2511 pisze:N atablecie da się oglądać TV, choć zalezy, jaki jest to tablet i jak rozbudowana jest ich funkcjonalność, ale z reguły na tablecie z przejrzystym ekranem TV ogląda się całkiem przyjemnie i przyzwoicie, także czemu nie korzystać z tego..

Jasne, że tak :-)

MegaLidia98

Post15 kwie 2014, o 09:29

Ja oglądam , ale znacznie bardziej wolę ogląda na laptopie a już najbardziej mi psuje oglądanie telewizji na klasycznym telewizorze, jednak w tym wypadku wielkość ma ogromne znaczenie :)

Christy1670

Post16 kwie 2014, o 13:18

Oczywiście, że się da , ale ja oglądam telewizję na tablecie tylko w sytuacjach ekstremalnych, kiedy nie mam dostępu do telewizora , ale to mało komfortowe, więc wybieram telewizor.

bialyk

Post22 kwie 2014, o 13:45

Powiem, że można oglądać na tablecie tv, choć czasem brakuje wtyczek, korzystam z przeglądarki na tablecie, youtube ładnie odtwarza obraz.

karolmaj

Post2 lip 2014, o 16:12

Jasne ,że się da w google play jest mnóstwo aplikacji do oglądania telewizji np. tvp streeam ,ipla ,tvnplayer i dużo więcej. Jednak przyznać trzeba iż jakość a co za tym idzie i komfort oglądania ściśle związany jest z parametrami posiadanego sprzętu oraz szybkości i jakości łącza internetowego.
Awatar użytkownika

rodik

Post10 paź 2017, o 18:24

No oglądać się niby da, tylko pytanie co to frajda z takiego oglądania :p Chyba, że oglądamy tylko jakieś średniej jakości seriale czy coś takiego, to może i wystarczy. Ale już do oglądania porządnych filmów czy na przykład wydarzeń sportowych, to jednak dużo lepiej moim zdaniem jest korzystać z porządnego telewizora. Choć nawet w sumie nie musi być on jakoś specjalnie drogi. Wystarczy poczytać trochę w Internecie różnego rodzaju rankingi i bez problemu da się coś sprawdzownego w tym zakresie wybrać :) Zastanawiam czy coś takiego byłoby ok http://www.parkfm.com.pl/telewizor-1000-zl/

renia90

Post23 paź 2017, o 09:38

to może być niewygodne :/

piotr90

Post12 lis 2017, o 17:00

Jak na moje oko to raczej sredni interes. Dobre klasy tablet tez swoje kosztuje .. ceny zaczynaja sie od 700pln wzwyz. Za dwa razy tyle juz mozna kupic w miare dobry telewizor powiedzmy 40 calowy. Nie ogladacie reklam? Pelno jest aktualnie takich okazji. Sprzyja ku temu takze koncowka roku przez co sklepy chca wyczyscic magazyny przed styczniem i dostawa nowych modeli. Zreszta jak dobrze poszuka sie w sieci to jest sporo rabatow .. dobrym przykladem moze byc ten serwis - http://alerabat.com/kody-promocyjne/al-to Oczywiscie wczesniej warto poczytac troche wiecej na temat interesujacego nas modelu, z tymi bardziej popularnymi nie bedzie wiekszego problemu.

Muffin

Post11 wrz 2018, o 13:07

A jaką macie telewizję u siebie w domu? Ja skorzystałem z oferty IT4Polska i jestem zadowolony z tego, ile mam kanałów. Większość w hd, a w dodatku cena abonamentu wcale nie jest wysoka.

Bvieru42

Post12 wrz 2018, o 12:51

Oczywiście, że się uda.

__

tłumaczenie pisemne
PoprzedniaNastępna

Wróć do Hydepark