Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Studia zaoczne czy Szkolenia i Certyfikaty?

Dowolne, luźne tematy
  • Wiadomości
Offline

mothman

  • Posty: 53
  • Rejestracja: 25 sty 2016, o 15:42

Re: Studia zaoczne czy Szkolenia i Certyfikaty?

Post25 sty 2016, o 15:47

Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, to studia zaoczne + szkolenia w między czasie + praca. Oczywiście możesz zrezygnować ze studiów, zdobyć jakąś specjalistyczną wiedzę (nauczyć się np. programować) i rozpocząć pracę na własny rachunek, jednak zawsze może ci coś nie wyjść i wtedy być może będziesz zmuszony poszukać etatu, a jak wiadomo bez studiów będziesz miał spory problem. Dlatego studia traktuj jako taki as w rękawie.
Offline

Gonsior

  • Posty: 20
  • Rejestracja: 24 paź 2014, o 10:53

Re: Studia zaoczne czy Szkolenia i Certyfikaty?

Post14 lis 2017, o 13:49

Studia na pewno warto jest mieć. Aktualnie wiele firm wręcz wymaga posiadania dyplomu studiów wyższych. Jednakże nie jest to wszystko. W wiekszych miastach jest spora konkurencja na rynku pracy, tak więc aby się utrzymać na szczycie trzeba się wykazać większymi umiejętnościami niż inni:

Ciekawe szkolenia oferuje firma LHH:
http://lhhpolska.pl/pl/rozw%C3%B3j-przy ... 5%BCerskie - piszę tutaj o programach dla przyszłych albo obecnych menadżerów.
Poprzednia

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości