Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Studia zaoczne czy Szkolenia i Certyfikaty?

Dowolne, luźne tematy

mothman

Re: Studia zaoczne czy Szkolenia i Certyfikaty?

Post25 sty 2016, o 15:47

Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, to studia zaoczne + szkolenia w między czasie + praca. Oczywiście możesz zrezygnować ze studiów, zdobyć jakąś specjalistyczną wiedzę (nauczyć się np. programować) i rozpocząć pracę na własny rachunek, jednak zawsze może ci coś nie wyjść i wtedy być może będziesz zmuszony poszukać etatu, a jak wiadomo bez studiów będziesz miał spory problem. Dlatego studia traktuj jako taki as w rękawie.

Gonsior

Post14 lis 2017, o 13:49

Studia na pewno warto jest mieć. Aktualnie wiele firm wręcz wymaga posiadania dyplomu studiów wyższych. Jednakże nie jest to wszystko. W wiekszych miastach jest spora konkurencja na rynku pracy, tak więc aby się utrzymać na szczycie trzeba się wykazać większymi umiejętnościami niż inni:

Ciekawe szkolenia oferuje firma LHH:
http://lhhpolska.pl/pl/rozw%C3%B3j-przy ... 5%BCerskie - piszę tutaj o programach dla przyszłych albo obecnych menadżerów.
Awatar użytkownika

Januszek

Post15 mar 2018, o 15:16

No coż. I to jest dobre i to jest dobre. Wszystko zalezy od tego ile mamy czasu. O wiele łątwiej jest zrobić sobie szkolenie niż studia. Tym bardziej gdy pracuje sie na tygodniu.

Polecam ewentualnie zastanowić sie nad szkoła policealną. Szczególnie jesli chcecie iść w kierunku informatyki. Taka nauka trwa 2 lata. I jednak wymagania są mniejsze niż w przypadku dostania sie na studia. Ewentualnie jakieś niszowe kierunki jak technik mechatronik: https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i-sz ... chatronik/
Ostatnio zmieniony 20 mar 2018, o 08:27 przez Januszek, łącznie zmieniany 1 raz

wiola398

Post15 mar 2018, o 20:49

ja wybrałabym studia a potem szkolenia i certyfikatu (juz po studiach albo w trakcie jak bedzi czas ) ;)

Norbert33

Post19 mar 2018, o 10:19

Czy znacie jakiś sklep gdzie można kupić szyby do samochodow w naprawdę przyzwoitych cenach? Ja polecam https://szyby24.pl/pl/ gdzie szyb jest mnóstwo do wyboru, a ceny są naprawdę bardzo niskie.

celine

Post15 sie 2018, o 20:58

Ja nie bardzo mam taki wybór, jeśli chcę być inżynierem spawalnikiem. Najpierw muszę skończyć studia, a potem jeszcze rozglądać się za zdobyciem uprawnień, zrobieniem szkoleń itd. Mam zamiar zdobyć wszystkie, opisane na http://www.ultrarent.pl/inzynier-spawalnik/

Litni38

Post18 sie 2018, o 19:10

Szkolenia pozwolą Tobie znaleźć lepszą pracę.

___

radia - Gdańsk

illonka

Post24 wrz 2018, o 14:04

Zdecydowanie studia. Pewnie sporo zależy też od kierunki, jaki Coę interesuje. Ja na przyjkład studiuje pielęgniarsstwo i szczerze wątpię, że jakikolwiek kurs byłby w stanie zapewnić mi dostęp do wiedzy, jaką otrzymuję na uczelni ( Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie ). Są po prosu kierunki, w których nie da się pójść na skróty :)
Poprzednia

Wróć do Hydepark