Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Dreamwiever CS6 12.0 w 2018 roku?

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony

kgp

Dreamwiever CS6 12.0 w 2018 roku?

Post14 lut 2018, o 14:49

Hej,

używam Adobe Design Standard CS6 pl mac i mam możliwość zakupu wersji Design & Web Premium cs6 pl na maca. Transakcje mam pewną z zapisaniem licencji na moim koncie w europejskim adobe, więc o to się nie martwię...

Zastanawiam się nad sensem zakupu tego pakietu, lepszy photoshop ok, ale chodzi mi o dreamwievera. Czy Waszym zdaniem ten przestarzały i nieaktualizowany już program do kodowania ma sens w 2018 roku?

Do kodowania do tej pory używam Brackets na maca...

wysowyso

Re: Dreamwiever CS6 12.0 w 2018 roku?

Post16 lut 2018, o 00:16

Według mnie nie pchaj się w Dw. Ja też go przerabiałem i to solidnie. Zrobiłem na nim może 3 strony. Później okazało się że są inne narzędzia czy platformy zupełnie za free. W moim przypadku Dw był fajny do momentu poznania Css i HTML. Jak wiesz już co w trawie piszczy to w zupełności wystarczy Brackets.

Ja teraz poszedłem w stronę Wordpressa a o Dw już dawno zapomniałem. WP i SublimeText wystarczy.

A jeśli chodzi o ten pakiet CS6 to nie jest on tani. Masz już jeden więc wiesz. Nie myślałeś o CC. Weźmy na blat takiego Psa. Ps Cs6 to koszt rzędu 3600 pln za te pieniążki dostajesz Ps CC na ok 6 lat.
Różnica jest taka że cs6 nie jest już rozwijany i za 6 lat nie będziesz miał dostępu do nowych funkcji. A w CC będziesz miał do nich dostęp na okrągło.

Idź z falą nie rób kroku w tył.

Wróć do Software i narzędzia