Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jak sprawdzić, czy ma się predyspozycję do nowotworów?

Dowolne, luźne tematy

karol652

Jak sprawdzić, czy ma się predyspozycję do nowotworów?

Post23 lut 2018, o 22:58

Z uwagi na to, że bardzo o siebie dbam, chciałbym wiedzieć, czy mam obawiać się w przyszłości nowotworów. Natknąłem się ostatnio na laboratorium http://www.euroimmundna.pl/cennik które wykonuje badanie brca. Czy warto się na nie zdecydować? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Zurawitx

Re: Jak sprawdzić, czy ma się predyspozycję do nowotworów?

Post24 lut 2018, o 00:57

No właśnie, czy to w ogóle jest możliwe do sprawdzenia?

Thomson

Post24 lut 2018, o 18:26

Najprostszym sposobem jest sprawdzenie historii chorób rodziny. Jeżeli kilku członków rodziny miało raka, my również znajdujemy się w strefie podwyższonego ryzyka. Jednak takie badania jak brca pozwolą Ci się upewnić w 100%.

graffi

Post14 mar 2018, o 20:38

Mi dr kazała zrobić badania na obecność....jakiegoś patogenu bo mam genetyczne obciążenie ale to drogie badania jest
Awatar użytkownika

Januszek

Post29 mar 2018, o 10:54

Są testy na predyspozycję do nowotworów. Testy są genetyczne. Bardzo drogie swoją drogą. Tak wiec poleca się osobom, które juz miały nowotwór albo miały w rodzinie osoby, które zmarły na chorobę nowotworową.
Jeśli posiadacie takie genetyczne obciązenie to ryzyko,ze zachorujecie nowotwór jest o wele większy niż u osoby która takiej genetycznej predyspozycji nie posiada. Dlatego też warto jest się czasami zastanowić nad wykupieniem sobie ubezpieczenia na raka. NIektóre towarzystwa ubezpieczeniowe oferują takie ubezpieczenie ( na przykład nationale nederlanden) https://www.nn.pl/ubezpieczenia

gosiaczek6

Post9 kwie 2018, o 22:38

Myślę, że po prostu mimo wszystko trzeba o siebie dbać. Czy się ma predyspozycje czy nie. Ostatnio znalazłam na przykład ekologiczne zioła na stronie https://organis.pl/produkt/basium-oddec ... zne-ziola/ i powiem Wam, że wygląda to naprawdę dobrze. Co sądzicie o uzupełnieniu diety o takie specyfiki ?

tuwawa

Post11 kwie 2018, o 21:35

Nie wiem, a da się w ogóle to zrobić?

Wróć do Hydepark