Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Szkolenia DTP - Wrocław

Dowolne, luźne tematy
Awatar użytkownika

Czak

Moderator

Moderator

Szkolenia DTP - Wrocław

Post27 kwie 2010, o 16:37

Witam
Niedługo zakładam własną firmę i będę się ubiegał o dotacje z urzędu pracy. Muszę jakoś udokumentować posiadaną wiedzę. Jak się dowiedziałem, każda osoba bezrobotna może uzyskać finansowanie szkoleń do kwoty 9 tys. zł. Postanowiłem skorzystać z okazji i szukam teraz jakichś dobrych szkoleń z zakresu DTP i webdesignu na terenie Wrocławia. Właściwie zależy mi tylko na certyfikacie ukończenia szkolenia, który byłby wystarczający dla urzędu pracy, ale myślę że lepiej czegoś ciekawego się dowiedzieć, niż zmarnować kilka dni. Jeśli ktoś może mi polecić jakąś firmę to proszę o pomoc.
pozdr. ;)
Awatar użytkownika

Blinkers

Re: Szkolenia DTP - Wrocław

Post28 kwie 2010, o 22:49

Czy czasami nie mylisz dofinansowania z pożyczką?
UP sam może Ciebie wysłać na szkolenia (najczęściej spawacz, ślusarz, podstawy obsługi komputera), ale to raczej dla początkujących jest skierowane. I przede wszystkim wysyła Ciebie tam, gdzie ma podpisaną umowę z instytucją szkoleniową.
Nie słyszałem, aby UP był tak hojny i dofinansowywał szkolenia - jedyną formą jest pożyczka zwrotna oraz dofinansowanie szkolenia firmom, które chcą wysłać swoich pracowników. Przynajmniej tak jest w moim mieście, u Ciebie widzę, że są podobne wnioski:

http://www.pup-wroclaw.pl/pliki/File/RS ... _Pracy.pdf
Awatar użytkownika

Czak

Moderator

Moderator

Post2 maja 2010, o 11:53

Dowiadywałem się dokładnie w urzędzie. Przysługuje mi kwota do ok. 9 tys. złotych na szkolenia, mogę wybrać sobie dowolne szkolenie, złożyć wniosek o sfinansowanie (łącznie z noclegiem i wyżywieniem) i po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, wszystko zostanie z góry opłacone.
Awatar użytkownika

primo

Awatar użytkownika

krzysiekborowy

Post24 maja 2010, o 20:15

czak możę http://www.itmedia.pl/ ??? skoro płacą za wszystko to do warszwey możesz pojechać , a potem pozwiedzac
www.krzysiekborowy.com - Fotografia, projektowanie, strony www, grafika, DtP, druk, fotomontaże, retusz, itp
Awatar użytkownika

Czak

Moderator

Moderator

Post27 maja 2010, o 21:02

Sprawa wygląda w tej chwili tak: urząd daje teoretycznie do 9 tys. zł, "teoretycznie" to tutaj słowo kluczowe, bo w praktyce okazuje się, że całkowita kwota szkolenia przekraczająca 4-5 tys. właściwie przekreśla szansę zaakceptowania wniosku. Próbowałem z itmedia szkolenie "Operator DTP" w Warszawie, oczywiście nie przeszło. Od 19 maja w ogóle zmieniły się procedury nie mogę wskazać konkretnego szkolenia, tylko tematykę, a urząd sam szuka szkolenia (coś jak przetarg), dogadałem się z urzędniczkami, że wydrukuję jakieś oferty i im podrzucę, bo jak znam życie i ich umiejętności to wysłałyby mnie na szkolenie za 400 lat, zobaczymy co tam załatwią. Właściwie po tych kilku wizytach w urzędzie przestało mi zależeć :P
Jeśli z załatwieniem głupiego szkolenia są takie problemy, to co dopiero z dotacjami.

vidi77

Post31 maja 2010, o 22:21

Ja poznałem DTP w agencji reklamowej we Wrocławiu, od grafika przy kawie, po nim przejąłem schedę projektowania - do Wyborczej i Wrocławskiej. Jechaliśmy do drukarnii, ubrudziłem ręce, dotknąłem wałków drukarskich, drukarz podpowiadał, że nawet pogoda i wilgotność ma wpływ na druki. InDesign, Corel, Illustrator, nabarwienie w PS to jedno, maszyna drukarska to dwa - i to dwa jest ważniejsze - proofy i próby to podstawa!!!

vidi
Awatar użytkownika

anima

Post5 lip 2010, o 21:28

http://edukacja.sad.com.pl/szkolenia_parp167/index.php

ponoć "przepadaja" te szkolenia - pewnie nie na każdym szkoleniu, ale jest za mało chętnych - moze znajdziecie cos dla siebie.

ja własnie jestem w trakcie kursu... a można zaliczyć tylko jeden.

Zurawitx

Post24 lut 2018, o 21:51

A powiedzcie mi jeszcze, na jakiej zasadzie działa ta zwrotna pożyczka w tym przypadku ? Czy to jest coś takiego jak pożyczki pozabankowe ? Bo chciałbym czegoś takiego spróbować, ale tak naprawdę nie wiem czego mogę się spodziewać za bardzo...

Joachim23

Post16 mar 2018, o 15:43

W niektórych domach jest problem z wodą. Zazwyczaj jest twarda lub po prostu zanieczyszczona. Na http://technikawody.pl/ znajdziecie bardzo ciekawe oferty. Myśle, że nie jedna osoba z tego skorzysta.
Następna

Wróć do Hydepark