Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

LOGO

Photoshop, Lightroom, tworzenie grafiki i edycja zdjęć
  • Wiadomości
Offline

wysowyso

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 20 sty 2014, o 22:03

Re: LOGO

Post14 mar 2018, o 01:23

Witam wszystkich, projektując logo absolutnie nie skupiamy się na rozdzielczości. Dlaczego?? Logo musi być wektorem:) W postaci wektorowej logo możemy umieścić na wizytówce lub na kilkumetrowym banerze bez straty jakości. Od tak. (No i oczywiście nie ma problemu żeby z wektora w każdym momencie zrobić raster - w drugą stronę niestety nie da rady).

Zgadzam się z przedmówcami - projektowanie loga to nie proste zadanie. Praca koncepcyjna, sprawdzenie konkurencji ( a chociażby dlatego żeby się upewnić czy nasze logo przez przypadek nie będzie bardzo podobne do loga konkurencyjnej marki) , skojarzenia, mapy myślowe, szkicowanie, wybór kształtów, dobór kolorów itd. Uff. Trochę tego jest.

Jeśli jesteście zainteresowani projektem Logo zapraszam do mnie:) Chętnie służę doświadczeniem i wiedzą na ten temat. ( dla zainteresowanych chętnie udostępnię moje projekty).

Pozdrawiam
Poprzednia

Wróć do Grafika i Fotografia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości