Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Raty czy pożyczka

Dowolne, luźne tematy

and24

Raty czy pożyczka

Post8 kwie 2018, o 09:59

Chodzi o zakupy sprzętu. Co będzie lepszym pomysłem - raty czy pożyczka? Nad czym można mieć większą kontrolę jeżeli chodzi o finanse?

Annabel

Re: Raty czy pożyczka

Post9 kwie 2018, o 07:57

Raty - zależy gdzie i na jakich warunkach. Prawda jest taka, że nie można jednoznacznie stwierdzić, że rata jest zła, a pożyczka gotówkowa dobra. Podobnie jak nie można stwierdzić, że pożyczka gotówkowa jest dobra a rata jest zła. Po prostu jest to kwestia indywidualna, uzależniona od indywidualnej oferty. Czasami raty są zero procent. Innym razem to pożyczka jest zero procent. Odsyłam jeszcze tutaj - więcej info na ten temat - link.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2018, o 08:08 przez Annabel, łącznie zmieniany 1 raz

gosiaczek6

Post9 kwie 2018, o 22:34

Ale przecież raty to też jest kredyt :D

tuwawa

Post11 kwie 2018, o 21:33

Przecież to jest jedno i to samo :D

metrek

Post16 kwie 2018, o 18:31

Pożyczki to normalna rzecz w dzisiejszych czasach, ja bym się na waszym miejscu ich tak nie bał. zobacz sam gdzie najlepiej jest pożyczyć pieniądze, wtedy będziesz miał pewność że nie wyjdziesz na tym stratny :)

Goszok

Post17 kwie 2018, o 11:13

Ale żeby nie wyjść stratny to warto moim zdaniem korzystać z różnych promocji takich jak na stronie http://pozyczkowe-promocje.pl, znalazłem ich parę dni temu podczas szukania ofert i wydaje się mi to atrakcyjne. co sądzicie o takim właśnie rozwiązaniu ?

fitGoska

Post18 kwie 2018, o 08:01

Myślę, że raczej raty zwłaszcza, że często można trafić na całkiem niskie oprocentowanie. Poza tym dodatkowe zobowiązanie z jakimś bankiem na samą myśl mnie już przeraża.

Slawomir

Post20 kwie 2018, o 21:48

Ja osobiście mam doświadczenie tylko z pożyczkami, bo to one umożliwiają szybki dostęp do gotówki w krótkim czasie. Jako doświadczony w temacie mogę polecić algorytm wyszukiwania, bo to nie jest takie oczywiste. Pierwsza lepsza pożyczka nie musi być dobra, wiec najlepiej na spokojnie przejrzeć porównywarki stron www, wyszukać pozornie najlepszej, sprawdzić dokładnie i podpisać zobowiązanie :) Życzę powodzenia każdemu, nie ma co się bać !

pulapa

Post22 kwie 2018, o 00:44

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

snapio111

Post23 kwie 2018, o 11:50

Oferta pożyczka przez internet to sprawnie udzielane pożyczki pozabankowe, które można spłacać w 24 ratach. Aby otrzymać gotówkę na konto, trzeba złożyć nieskomplikowany wniosek przez internet. Wystarczy podać dane z dowodu osobistego, nie ma potrzeby dostarczania żadnych dodatkowych dokumentów. Jeśli nie figurujesz w żadnej bazie dłużników, pożyczkę na pewno dostaniesz.
Następna

Wróć do Hydepark