Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

tworzenie stron www - początkujący

Forum dla osób rozpoczynających przygodę z webdesignem

blumarine

tworzenie stron www - początkujący

Post5 mar 2013, o 09:49

Chcę zająć się tworzeniem stron www. Jakiś podstawy tam mam, ale to niewiele żeby faktycznie stworzyć coś fajnego. I zastanawiam się nad tym, czy nie zapisać się na kurs programowania. Znalazłem taki: http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/ ... ript-sql-8. Cena przystępna jak dla mnie i wydaje mi się, że 120 godzin też w porządku. Co myślicie? Chodził ktoś na takie kursy?

Amarantus

Re: tworzenie stron www - początkujący

Post5 mar 2013, o 10:52

Podstawa to własne zaangażowanie. Uważam, że lepiej na tym wyjdziesz (choćby finansowo) kupując jeden z kursów eduweb na początek i przerobienie go od początku do końca ze zrozumieniem. Następnie kolejny kurs i tak dalej :)
Awatar użytkownika

Seapage

Post5 mar 2013, o 15:40

Wydaje mi się, że tak samo co powiedział kolega wyżej. Kursy eduweb to profesjonalizm naprawdę:)
Awatar użytkownika

Morgtus

Post5 mar 2013, o 19:18

Podobnie jak poprzednicy polecam kursy Edu Web z htmla i css, co do php to się nie wypowiem gdyż nie mam kursów z tej dziedziny, natomiast odnośnie kursu JavaSricpt to zapraszam do przeczytania opinii z wątku http://forum.eduweb.pl/kurs-javascript-i-ajax-opinia-t2345.html.

I jedno jest pewne, że kursy, czy też szkolenia, to zawsze jest dużo wiedzy do przyswojenia, więc warto mieć z takiego kursu/szkolenia jakieś materiały do których można wrócić w razie potrzeby. Za to lubię kursy wideo, gdyż przy praktycznej pracy zawsze szybko mogę wrócić do danego fragmentu z wiedzą której akurat potrzebuję. Myślę, że najważniejsze nie jest to żeby wszystkiego się nauczyć, lecz mieć wiedzę gdzie znaleźć rozwiązanie aktualnego problemu.

Jak tak patrzę ogólnie na swoje wypowiedzi to , chyba minąłem się z powołaniem, nawet na zwykłe pytanie rozpisuje całe eseje (albo jak kto woli - leje wodę :) ), może powinienem zostać pisarzem.
Strona portfolio http://www.morgtus.pl - montaż i edycja wideo, postprodukcja, grafika komputerowa.
Obrazek

muniek

Post26 mar 2013, o 23:18

Pamiętam moje początki były również trudne. Ale najważniejsze to nie poddawać się i być konsekwentny w tym co się robi.

------------------------------------------------------------------------------------
Nowy Colon Pack z Vitamarket

bulimaster

Post3 kwie 2013, o 12:00

marketing szeptany z wirusowym że aż miło

Amarantus

Post3 kwie 2013, o 12:17

@bulimaster
wyznaję zasadę, że jak coś jest dobre to trzeba chwalić a gdy złe to ganić. Kursy eduweb (przynajmniej te które ja przerabiałem) były na bardzo dobry poziomie i są godne pochwały :)

royal

Post20 kwie 2013, o 20:24

szeptany :) hehehe

tomasz22

Post29 cze 2018, o 10:39

Mi jedynie co dobrze wyszło to znalezienie dobrej agencji https://www.highland-soft.com/ która bez problemu zrobiła mi stronę internetową.

maxx44

Post18 paź 2018, o 11:24

Moim zdaniem najłatwiej stworzyć stronę dla kogoś kto się na tym nie zna będzie za pomocą jakiegoś Cms-a. Wordpress też jest całkiem ciekawą alternatywą. Osobiście polecam dobre oferty na projektowanie stron Warszawa damtox.pl Zajrzyjcie na ich portfolio i sami się przekonajcie !

Wróć do Początkujący Webmaster