Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Puste tonery jak się ich pozbyć?

Dowolne, luźne tematy

damiann

Re: Puste tonery jak się ich pozbyć?

Post24 sie 2016, o 20:54

Jak da radę, to można je napełnić w punkcie nabijania tuszy.

borsuk9w

Post12 wrz 2016, o 14:40

Najlepszym sposobem jest wysyłanie większej ilości pustych tonerów do firmy ADASO. Firma ADASO ul. Witebska 4, 03-507 Warszawa tel. + 48 22 6786559 tel. + 48 22 6784182 jeszcze na tym zarabia w jakiś sposób.

Ewoniker

Post16 wrz 2016, o 12:28

Ja tam po prostu wrzucałem do określonych pojemników we wszelakich miejscach :)

mirela80

Post11 kwie 2018, o 14:37

Sama do niedawna miałam taki problem, absolutnie nie wiedziałam co zrobić ze zużytymi tonerami. W mojej firmie naprawdę wiele się drukuje, nie mówiąc o tym, że drukarka, którą posiadałam większość czasu spędzała w serwisie. Polecono mi wtedy ofertę od http://drukarkizafree.pl/ i muszę przyznać, że jestem naprawdę bardzo zadowolona. Nie przejmuję się absolutnie niczym, płacę 27zł na miesiąc a w zamian mam do dyspozycji drukarkę z najwyższej półki, wszystkie materiały eksploatacyjne za darmo. Także, jeśli się zastanawiacie, to mówię, że warto.

Bigga

Post31 lip 2018, o 08:41

Ja robię tak jak Ewoniker, akurat jest kolo mnie taki sklep, gdzie można takie tonery wrzucać do określonych pojemników. Jeśli jednak chodzi o ich kupno, to zamawiam sobie z dostawą do domu w sklepie https://www.mar-ton.pl, bo wychodzi mi to po prostu taniej. Jeśli jesteście z Krakowa, to możecie również skorzystać z oferty sklepu stacjonarnie - znajduje się na Karmelickiej 55 :)

Worli40

Post5 sie 2018, o 13:12

Są wyznaczone miejsca gdzie można je oddać.

___

lista zadań
Poprzednia

Wróć do Hydepark