Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Który kurs wybrać?

Forum dla osób rozpoczynających przygodę z webdesignem

kostuch87

Który kurs wybrać?

Post22 maja 2015, o 15:52

Witam
Zacząłem niedawno moją przygodę z webdesignem, chce się zająć głównie projektowaniem layoutów, ponieważ to najbardziej mnie interesuje, działam także ze znajomym który zajmuje się kodem i chcemy razem tworzyć strony www.

Przeszedłem kurs podstawowy Photoshop oraz Photoshop dla Designerów, chciałbym zakupić kurs na eduwebie, jednak jest ich trochę i zastanawiam się nad wyborem od czego zacząć. Myślałem o kursie "Wspaniałe Layouty w Photoshopie". Myślicie że to dobry wybór? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

czarekkrzakowski22

Re: Który kurs wybrać?

Post1 lip 2015, o 14:32

Jeśli chcesz tworzyć wygląd strony to warto zainteresować się photoshopem, do tego znajomość html i css będzie konieczna. Myślę, że na początek wystarczą darmowe kursy, później można działać coś więcej.

pink56

Post26 wrz 2018, o 10:54

darmowe kursy z internetu na pcozatek powinny wystarczyc, nie ma co placic bo cie tam nic innowacyjnego nie naucza czego nie ma w internecie

wiktor736

Post26 wrz 2018, o 10:56

ja tam bralem platny i fajnie

Wróć do Początkujący Webmaster