Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Tanie konto studenckie do codziennego użytkowania

Przedstaw swój projekt do oceny oraz komentuj prace innych
  • Wiadomości
Offline

kajme

  • Posty: 57
  • Rejestracja: 10 sty 2014, o 18:29

Tanie konto studenckie do codziennego użytkowania

Post7 paź 2018, o 09:16

Potrzebuje założyć jakieś tanie konto studenckie, do codziennego użytkowania: przelewy, wypłaty z bankomatów i inne tego typu. Możecie polecić coś w tym zakresie?
Offline

and24

  • Posty: 31
  • Rejestracja: 2 sty 2016, o 10:50

Re: Tanie konto studenckie do codziennego użytkowania

Post8 paź 2018, o 08:02

Studenci mają ten przywilej, że mogą przebierać w ofertach na konta bankowe. Banki mają taką politykę, że traktują studentów jako klientów perspektywicznych. Oznacza to w dużym skrócie, że dają lepsze oferty, ale liczą na to, że w przyszłości, gdy taki absolwent podejmie pracę zawodową, będzie chciał kiedyś kupić mieszkanie itd.
W sieci dostępne są porównywarki na konta osobiste, pod adresem których można zweryfikować, co gdzie i za ile. Aktualne porównanie dostępne jest pod linkiem: http://www.konto-studenckie.pl/

Wróć do Opinie, uwagi i oceny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron