Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Wyprawka dla dizecka

Ciekawe projekty odnalezione w sieci

owocowamatka

Wyprawka dla dizecka

Post12 paź 2018, o 08:52

Hej! Gromadzę wyprawkę dla dziecka i jestem ciekawa czy są wśród nas rodzice i mogą się podzielić swoimi doświadczeniami. Póki co oglądam wanienki dla dziecii wózki, czyli najbardziej potrzebne gadżety. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Manufakturka

Re: Wyprawka dla dizecka

Post29 paź 2018, o 14:24

Wydaje mi się, że powinnaś kupić dziecku kilka kocyków ponieważ brudzą sie bardzo szybko.

tsunami123

Post6 lis 2018, o 18:40

Chciałbym Wam polecić strone https://4toys.pl/foteliki-15-36-dla-starszych-dzieci , jest to internetowy sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt. Bardzo lubie ich sklep, poniewaz wybór artykułów jest spory , a ceny naprawde niskie. Polecam kazdemu rodzicowi.

aurelia

Post16 lis 2018, o 12:45

Hej! Chciałam Was zapytać o wyprawkę dla nieco starszego dziecka - przedszkolaka. Co uważacie za niezbędne elementy? Bluza zapinana dziewczęca powinna się znaleźć w wyprawce?

Wróć do Inspiracje