Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Jak kąpiecie dzieci?

Dowolne, luźne tematy

opota

Jak kąpiecie dzieci?

Post21 lip 2018, o 10:28

Hej! Powiedzcie mi, jak kąpiecie dzieci? Jakich kosmetyków używacie? Ja myję główkę mojego synka zawsze klasycznym szamponem Johnsons Baby https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkt ... -i-odzywki ponieważ uwielbiam jego zapach. Ma oczywiście wiele innych zalet. Nie szczypie w oczka i sprawia, że włosy mojego synka są mięciutkie. Ale kocham zapach jego główki po kąpieli. Przypomina mi się wtedy moje własne dzieciństwo. Zawszę kupuję butelkę z dozownikiem, który jest genialnym wynalazkiem.

Fotgib49

Re: Jak kąpiecie dzieci?

Post20 wrz 2018, o 13:41

Używam wyłącznie oleju kokosowego.

__

Captain Fawcett

personanongrata

Post20 wrz 2018, o 20:43

Ostatnio kupiłam plastikową wanienkę na allegro, różne zabawki dla dziecka, żeby zajmowało się czymś i polubiło kąpiel.

rezerwowa1

Post5 paź 2018, o 08:15

Ja też używam szamponu Johnsons Baby jest bardzo dobry. Ale przy okazji chcialam sie podzielić z wami pewnym odkryciem. Jak macie dzieci które powoli trzeba przestawiać z pieluch na nocniczek to zobaczcie te majteczki https://www.bee.pl/majtki-treningowe-szybkoschnace-malpki-ticky-and-bert-xlarge-od-2-5-roku-close_p150568.html Są bardzo wygodne, a co najważniejsze nie przepuszczają moczu na zewnątrz, ale przylegają do skóry dziecka powodując odczuwanie przez niego wilgoci. Bardzo pomocne, dziecko szybko przeskoczy trudny etap i bez problemu zacznie korzystać z nocnika.

karo32

Post10 paź 2018, o 08:40

hej,
ważne, aby u maluchów światło w łazience nie było za mocne podczas kąpieli, bo będzie nam grymasić :P ja polecam zapoznać się z http://twoje-miejsce.pl/oswietlenie-laz ... e-aspekty/

owocowamatka

Post12 paź 2018, o 08:56

Ja jestem na etapie kompletowania wyprawki i teraz zastanawiam się nad wszystkim, co potrzebne do kąpieli. Jaka powinna być wanienka dla dziecka? Warto inwestować w drogie produkty? Jakie macie doświadczenia?

kampaka

Post27 paź 2018, o 17:39

Niestety ze wzgledu na atopowe zapalenie skory coreczki musimy uwazac szczegolnie na kapiele. My raczej "bierzemy szybkie prysznice" z emulsja latopic. Ona swietnie nawilza skore i zmniejsza swiad spowodowany woda.

Wróć do Hydepark