Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

OTVARTA - znacie tą sieć ?

Dowolne, luźne tematy

afiszka

OTVARTA - znacie tą sieć ?

Post4 paź 2018, o 10:10

Jak w temacie czy jest na forum ktoś, kto korzysta z oferty sieci Otvarta ? Niedawno przypadkiem trafiłam na wzmiankę na ich temat w sieci i przyciągnęły mnie przede wszystkim niskie ceny abonamentów. Chętnie poznam jednak opinie osób, które już korzystają :) Z gory dzięki :)

illonka

Re: OTVARTA - znacie tą sieć ?

Post4 paź 2018, o 10:15

tak ma mam u nich internet mobilny. Korzystam od jakiegoś miesiąca i jest jak najbardziej ok :) Teraz czekam jeszcze na koniec umowy na abonament tel u obecnego operatora i bede przenosic do nich numer :)

marko1981

Post5 paź 2018, o 00:49

Sporo opinii o sieciach można znaleźć na http://opiniuj24.pl/index.php .

afiszka

Post17 paź 2018, o 18:49

no właśnie illonka ja też zamierzam przenieść do nich numer :) Mają teraz fajne promocje dla nowych uzytkowników a jak mam mozliwość płacenia przez jakiś czas 50% abonamentu to czemu nie :) Aż żal nie skorzystać :)

dusia

Post19 paź 2018, o 23:05

Tak ja mimo że jest to dość nowa sieć na rynku i jestem zadowolona z ich usług. Zdecydowałam się na pakiet O!Korzystna! który kosztuje mnie niecałe 18 zł a do dyspozycji mam nielimitowane rozmowy i sms oraz 6 gb internetu. Nigdzie indziej nie znajdziecie tak niskich cen.

afiszka

Post25 paź 2018, o 10:00

jak widać sporo osób zaczyna się interesować ich ofertą co w zasadzie w ogóle mnie nie dziwi bo jednak teraz każdy szuka sposób na jakiekolwiek oszczednosci w budżecie domowym. Ja mam teraz tel na kartę i zdarza się, że na doladowania wydaje miesiecznie nawet 50-70 zł. a jak tu mogę płacić 14 czy 18 zł i mieć to co najważniejsze ( czyt nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich ) to aż żal nie skorzystać.

dusia

Post28 paź 2018, o 19:49

afiszka dokładnie tak! Ja tam jestem zadowolona. usługi są stabilne a przy tym niedrogie. Płacę niewiele a mam wszystko czego potrzebuje.

afiszka

Post13 lis 2018, o 18:54

dusia no właśnie na tej stabilności najbardziej mi zależy. tym bardziej, że chcę u nich wykupić też internet mobilny. Ale jesli działają na nadajnikach plusa to nie powinno być żadnych problemów z zasięgiem.

Wróć do Hydepark